Medisch getuigschrift 2016-2017

Downloads Medisch getuigschrift 2016-2017.
Bestand in excel: Medisch getuigschrift 2016-2017.
Bestand in pdf: Medisch getuigschrift 2016-2017.
 

 

Trainingsschema 2016-2017!

Via deze link vinden jullie het trainingsschema van volgend seizoen. 

Gemotiveerde jeugdtrainers gezocht!

Voor meer info: Nick Pauwels - 0468/14 43 91

Uitslagen & programma

qr scannen  qr basket
 
 

uitslagen februari

 

WVHSE4C1KN22  19-02-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE C   "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE1A1FB22 19-02-2017 15.00 Crack Blue Cats Ieper DSE C 56- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Stedelijke Sporthal Ieper
WVG14PA1FB20 19-02-2017 12.30 BBC Gullegem G14 A 41- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Gemeentelijke Sporthal Gullegem
WVG12PA1AE20 19-02-2017 12.00 K-Basketteam Kortrijk G12 A 99- 32 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A SC Mimosa
WV210GH2ED08 19-02-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
WV210GA2CF08 19-02-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KN22 18-02-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 69- 48 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1MI22 18-02-2017 20.30 K-Basketteam Kortrijk DSE D 56- 63 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B SC Mimosa
WVHSE1A1MI22 18-02-2017 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 66- 61 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1HL20 18-02-2017 17.00 BBC P Heuvelland J18 A 53- 71 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Salle des Sports Ploegsteert
WVJ16GB1KG20 18-02-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 58- 54 Kon BBC De Panne vzw J16 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2AB08 18-02-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1KG20 18-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 58- 38 A.C.J. Basket Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1IK21  12-02-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 68- 48 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE B Zaal d'Hoogploate
WV210GH2EA05 12-02-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1NA21 11-02-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 25- 99 Avanti Brugge 2015 HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1GM21 11-02-2017 19.30 BBC Koksijde HSE A 86- 83 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE3B1IK21 11-02-2017 18.00 KB Oostende Bredene HSE A 89- 47 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Ter Polder
WVG14PA1BC19 11-02-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 48- 57 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 B Zaal d'Hoogploate
WV210GA2BC05 11-02-2017 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG12GB1IK19 11-02-2017 12.30 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A 49- 45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVJ18PA1LJ19 11-02-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 41- 48 Bebita Eernegem J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EH19 11-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 45- 64 Kortrijk Sport CB G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2EA05 11-02-2017 09.00 BC Knokke-Heist G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Stormmeeuw
WV210GH2EB02 05-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Kon BBC De Panne vzw G10 A Zaal d'Hoogploate
BWVDSE080801 04-02-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 68- 71 BC Knokke-Heist DSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1KJ14 04-02-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 45- 37 KB Oostende Bredene J16 B Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1KJ14 04-02-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 40- 54 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GA2DC02 04-02-2017 11.30 K-Basketteam Kortrijk G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WV210GG2AF02 04-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate

uitslagen januari

WV210GA2FC03 29-01-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVHSE1A1EM19 29-01-2017 17.00 BBC Poperinge HSE A 73- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVDSE1A1AB06 29-01-2017 16.00 BBC Koksijde DSE A 57- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE4C1CN06 28-01-2017 18.15 BC Knokke-Heist HSE B 75- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C De Stormmeeuw
WVHSE3B1DK19 28-01-2017 17.30 Basket Sijsele HSE C 44- 71 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportpark 't Veld
WVDSE2A1GI19 28-01-2017 16.00 Mibac Middelkerke DSE A 47- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sporhal De Branding
WVJ16GB1BK17 28-01-2017 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg J16 A 22- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sporthal Ter Beke
WV210GG2BA03 28-01-2017 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Valkaart
WV210GH2DE03 28-01-2017 13.00 Basket Sijsele G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld

 

WVDSE2A1ID18 22-01-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 24- 50 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1AB16 22-01-2017 11.00 Basket Tielt G14 A 49- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Stedelijke Sporthal Tielt
WV210GA2CE04 22-01-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KB18 21-01-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 65- 35 BT Kortemark HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MN18 21-01-2017 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 78- 86 Koninklijke Basket Avelgem HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1KB18 21-01-2017 18.30 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A 49- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVJ16GB1KL16 21-01-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 47- 45 Mibac Middelkerke J16 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2AD04 21-01-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 A.C.J. Basket Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EG05 21-01-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 53- 46 Melco Ieper G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1KL16 21-01-2017 11.00 Melco Ieper J18 B 47- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Ieper
WVG12GB1KL16 21-01-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 61- 36 Wytewa Roeselare G12 B Zaal d'Hoogploate
WV210GH2CE04 21-01-2017 09.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sporthal Ter Beke
WV210GA2CA01 15-01-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Jong Basket Wevelgem G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1NF17 14-01-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 43- 56 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1LM17 14-01-2017 18.30 Melco Ieper HSE B 64- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Ieper
WVHSE3B1KE04 14-01-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 53- 59 Kon BBC De Panne vzw HSE A Zaal d'Hoogploate
WV210GH2FE01 14-01-2017 15.30 KB Oostende Bredene G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Ter Polder
WVG12PA1EK15 14-01-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 51- 53 Basket Alumes Moorsele G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1EK15 14-01-2017 12.00 Racing Brugge G12 A 76- 16 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B KTA Brugge
WVJ18PA1LF15 14-01-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 64- 40 BBC Poperinge J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1BI15 14-01-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 67- 57 Kon BBC De Panne vzw G14 A Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1EK15 14-01-2017 10.00 Racing Brugge J16 B 55- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A KTA Brugge
WVHSE4C1IN16 08-01-2017 11.30 Mibac Middelkerke HSE C 62- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Sporhal De Branding
WVDSE1A1GB16 08-01-2017 11.00 KB Oostende Bredene DSE C 49- 76 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE2A1IN16 08-01-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 50- 32 Avanti Dames Brugge DSE C Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1IL14 07-01-2017 12.45 Wytewa Roeselare J18 A 49- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthal Schiervelde
WVG12PA1ED14 07-01-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 73- 58 Wytewa Roeselare G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2CA01 07-01-2017 11.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld

Uitslagen december

 

WVHSE4C1ND15 17-12-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 54- 57 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE E Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1CM15 17-12-2016 18.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C 73- 88 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE2A1HI15 17-12-2016 17.30 BBC Koksijde DSE B 26- 48 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE3B1JK15 17-12-2016 17.00 Mibac Middelkerke HSE B 66- 42 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporhal De Branding
WVG12PA1EF17 17-12-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 50- 52 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BD01 17-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1LB10 11-12-2016 17.00 Dames Basket Wevelgem DSE A 58- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Evenementenhal De Schelp
WVDSE2A1CI10 11-12-2016 15.30 B.C. Blue Stars Brugge DSE C 43- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportpark 't Veld
WV210GI1BF09 11-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B Zaal d'Hoogploate
WV210GB1DA09 11-12-2016 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVHSE3B1MK10 11-12-2016 09.00 BBC Olympia Ruddervoorde HSE B 54- 72 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Riderfort Domein
WVHSE1A1MK10 10-12-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 90- 76 Basket Team Holstra Wevelgem HSE B Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BF09 10-12-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BBC Koksijde G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EA09 10-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 34- 79 K-Basketteam Kortrijk G12 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1IA13 04-12-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 46- 71 K-Basketteam Kortrijk DSE E Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BE07 04-12-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Wytewa Roeselare G10 C Zaal d'Hoogploate
OR002494ZX01 03-12-2016 13.00 B.C. Blue Stars Brugge M14 A 28- 70 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Sportpark 't Veld
WVHSE3B1KF13 03-12-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 42- 49 A.C.J. Basket Brugge HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MH13 03-12-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 68- 67 BC RHK Oostende HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1GN13 03-12-2016 17.30 BBC Koksijde HSE B 64- 31 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVDSE1A1BJ13 03-12-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 52- 60 Wytewa Roeselare DSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1LI03 03-12-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 48- 41 Wytewa Roeselare J18 A Zaal d'Hoogploate
BWVG12080201 03-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 102- 28 BBC Spie Izegem G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EF17 03-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A   Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1CK13 03-12-2016 09.00 BBC De West-Hoek Zwevezele J16 A 69- 36 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sporthalle Zwevezele

 

Uitslagen november

 WVHSE3B1KA11 27-11-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 48- 38 Bbv Oedelem HSE B Zaal d'Hoogploate
WV210GB1AE10 27-11-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Racing Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1NK09 26-11-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 42- 40 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE C Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BI17 26-11-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 58- 49 Declercq Stortbeton Waregem DSE C Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1GL11 26-11-2016 16.30 BBC Desselgem J18 A 53- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Leiestadion
WVJ16GB1KH11 26-11-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 30- 92 BBC Koksijde J16 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1BJ11 26-11-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 67- 28 Koninklijke BBC Oostkamp G14 B Zaal d'Hoogploate
WV210GI1CB10 26-11-2016 12.15 Avanti Brugge 2015 G10 A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sporthalle "De koude keuken"
WVG12PA1EC11 26-11-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 52- 64 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1KH11 26-11-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 28- 41 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C Zaal d'Hoogploate
WV210GC1CB10 26-11-2016 09.00 BC Knokke-Heist G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Stormmeeuw
             
WVDSE2A1FI12 20-11-2016 17.00 Crack Blue Cats Ieper DSE D 57- 52 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Stedelijke Sporthal Ieper
WV210GC1DB06 20-11-2016 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WV210GB1AC06 20-11-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1AM12 19-11-2016 20.30 Bbv Oedelem HSE A 53- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijk Sportcomplex "Den Akker"
WVHSE4C1NB12 19-11-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 43- 44 BT Kortemark HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1CK12 19-11-2016 18.30 BC RHK Oostende HSE B 76- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE1A1NB12 19-11-2016 17.00 Avanti Dames Brugge DSE B 48- 47 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthalle "De koude keuken"
WVJ18PA1LB10 19-11-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 57- 51 K-Basketteam Kortrijk J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1JE10 19-11-2016 11.00 Bent Schoenen Waregem G12 A 93- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVG14PA1LB10 19-11-2016 11.00 Jong Basket Wevelgem G14 A 13- 99 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Evenementenhal De Schelp
WVG12GB1AK10 19-11-2016 09.00 Basket Tielt G12 A 23- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Stedelijke Sporthal Tielt
             
WVDSE2A1IJ11  13-11-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 53- 43 Kon BBC De Panne vzw DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1DM11 13-11-2016 10.30 KBBC Wikings Kortrijk HSE A 63- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Lagae Plein
WV210GI1BE07 13-11-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1NL11 12-11-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 36- 56 Bebita Eernegem HSE B Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BC11 12-11-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 58- 45 B.C. Blue Stars Brugge DSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1GK09 12-11-2016 15.00 Kon BBC De Panne vzw J16 A 51- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sportzaal Den Oosthoek
WVG12GB1GK09 12-11-2016 14.30 A.C.J. Basket Brugge G12 A 42- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Daverloo Park
WVG14PA1BF09 12-11-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 68- 25 BBC Gullegem G14 A Zaal d'Hoogploate
WV210GB1FA07 12-11-2016 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Valkaart
WVJ18PA1LH09 12-11-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 69- 40 BBC P Heuvelland J18 A Zaal d'Hoogploate
 


WV210GC1AB08 23-10-2016 15.00 Melco Ieper G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Stedelijke Sporthal Ieper
WV210GI1AB08 23-10-2016 12.45 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG12PA1HE08 23-10-2016 11.30 Kortrijk Sport CB G12 A 67- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A SC Ter Biezen
WVHSE4C1AN08 23-10-2016 11.00 Avanti Brugge 2015 HSE A 131- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Sportcentrum Bloso "Julien Saelens"
WV210GB1AB08 23-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KI08 22-10-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 57- 55 KB Oostende Bredene HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MG08 22-10-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 56 BBC Koksijde HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1KI08 22-10-2016 18.30 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE B 47- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVDSE1A1HB08 22-10-2016 16.30 Basket Wielsbeke DSE A 54- 84 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVJ18PA1JL08 22-10-2016 11.00 Bebita Eernegem J18 A 52- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthall Eernegem
WVG12GB1KI08 22-10-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 26- 65 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1CB08 22-10-2016 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 B 70- 52 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum

 BWVJ18160201 16-10-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 36-108 Racing Brugge J18 A Zaal d'Hoogploate
WV210GI1BC05 16-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Avanti Brugge 2015 G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1BM07 15-10-2016 20.30 BBC Spie Izegem HSE A 74- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporthal Kachtem
WVHSE3B1GK07 15-10-2016 20.15 Vk Iebac Ieper HSE A 67- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Zaal VK Iebac
WVDSE1A1BM07 15-10-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 59- 48 K-Basketteam Kortrijk DSE C Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1EI07 15-10-2016 18.30 BBC Desselgem DSE A 45- 31 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Leiestadion
WVJ16GB1KD18 15-10-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 57- 56 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J16 C Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1DK07 15-10-2016 15.00 Basket Sijsele G12 A 79- 28 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportpark 't Veld
WVG14PA1BH07 15-10-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 63- 49 BBC Spie Izegem G14 B Zaal d'Hoogploate
BWVG12160701 15-10-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 56- 41 Mibac Middelkerke G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BC05 15-10-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate

 WVJ18PA1AL06 09-10-2016 13.00 Basket Tielt J18 A 77- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Tielt
WVDSE2A1IG06 09-10-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 37- 61 Mibac Middelkerke DSE A Zaal d'Hoogploate
WV210GB1AF02 09-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KD06 08-10-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 60- 38 Basket Sijsele HSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1ME06 08-10-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 62- 68 BBC Poperinge HSE A Zaal d'Hoogploate
WV210GC1EB02 08-10-2016 16.15 Wytewa Roeselare G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sporthal Schiervelde
WVDSE1A1BA19 08-10-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 56- 53 BBC Koksijde DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1KB06 08-10-2016 15.00 BBC P Heuvelland G14 A 54- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Salle des Sports Ploegsteert
WVG12PA1FE06 08-10-2016 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A 72- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WV210GI1EB02 08-10-2016 09.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sporthal Ter Beke
 WV210GI1BA03 02-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1LK05 02-10-2016 09.00 Wytewa Roeselare G12 B 31- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sporthal Schiervelde
WVHSE4C1NC19 01-10-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 25- 54 BC Knokke-Heist HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1BK05 01-10-2016 20.00 BT Kortemark HSE A 50- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportcentrum Kortemark
WVHSE1A1NM05 01-10-2016 19.30 Koninklijke Basket Avelgem HSE A 48- 79 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
WVDSE1A1BK05 01-10-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 85- 44 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1DI05 01-10-2016 18.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE B 49- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WV210GB1BA03 01-10-2016 15.30 KB Oostende Bredene G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Ter Polder
WVG14PA1BA05 01-10-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 62- 33 Basket Tielt G14 A Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1LK05 01-10-2016 14.00 Mibac Middelkerke J16 A 49- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sporhal De Branding
WVG12PA1GE16 01-10-2016 13.00 Melco Ieper G12 A 38- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Stedelijke Sporthal Ieper
WVJ18PA1LK05 01-10-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 56- 35 Melco Ieper J18 B Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BA03 01-10-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Melco Ieper G10 A Zaal d'Hoogploate

 

Uitslagen september

WVHSE3B1HK01 04-09-2016 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B 34- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE2A1LI01 04-09-2016 15.00 Dames Basket Wevelgem DSE B 53- 45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Evenementenhal De Schelp
WVJ16GB1FK01 04-09-2016 15.00 Sint Jan Zedelgem Lions vzw J16 A 93- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sportcentrum "De Bosserij"
WVDSE1A1BD01 04-09-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 54- 36 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1LE01 04-09-2016 10.45 Basket Wielsbeke G12 A 47- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVHSE4C1NE01 03-09-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 24- 42 Racing Brugge HSE C Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPMDA05 03-09-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 60- 59 Basket Team Holstra Wevelgem HSE E Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1FM01 03-09-2016 18.00 Racing Brugge HSE B 56- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A KTA Brugge
WVG14PA1BD01 03-09-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 66- 34 BBC Wervik G14 A Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1LE01 03-09-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 43- 50 Kon BBC De Panne vzw J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1FK01 03-09-2016 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D 50- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
 
WVJ18PA1DL02 11-09-2016 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 B 57- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE2A1IH02 11-09-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 43- 41 BBC Koksijde DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1DN02 11-09-2016 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE E 69- 34 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVJ16GB1KC02 11-09-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 54- 61 BBC De West-Hoek Zwevezele J16 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KJ02 10-09-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 60- 49 Mibac Middelkerke HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MC02 10-09-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 74- 68 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BG03 10-09-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 50- 41 KB Oostende Bredene DSE C Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EB02 10-09-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 49- 51 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GB1EA05 10-09-2016 10.00 Racing Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A KTA Brugge
WVG12GB1KC02 10-09-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 32- 44 BBC Koksijde G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1EB02 10-09-2016 09.00 BBC Poperinge G14 A 38- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Stedelijke Sporthal Poperinge
 
WVHSE1A1JM03 17-09-2016 20.30 Mibac Middelkerke HSE A 70- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporhal De Branding
WVHSE3B1LK03 17-09-2016 20.30 Bebita Eernegem HSE A 82- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporthall Eernegem
WVDSE2A1NI03 17-09-2016 16.00 Avanti Dames Brugge DSE C 53- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B sportzaal "de Polder"
WVG12GB1JK03 17-09-2016 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A 70- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Valkaart
WVJ16GB1JK03 17-09-2016 14.30 KB Oostende Bredene J16 B 33- 52 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Ter Polder
WV210GB1CA01 17-09-2016 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG12PA1DE03 17-09-2016 12.45 Wytewa Roeselare G12 A 50- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Sporthal Schiervelde
 
WV210GB1AD04 25-09-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A   Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B Zaal d'Hoogploate
WV210GC1FB04 25-09-2016 09.00 BBC Koksijde G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG12PA1KE04 25-09-2016 09.00 Basket Alumes Moorsele G12 A 34- 45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVHSE3B1EK17 24-09-2016 19.30 Kon BBC De Panne vzw HSE A 47- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportzaal Den Oosthoek
WVHSE1A1ML04 24-09-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 67- 81 Melco Ieper HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1FN04 24-09-2016 18.30 Sint Jan Zedelgem Lions vzw HSE B 56- 28 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Sportcentrum "De Bosserij"
WVDSE1A1IB04 24-09-2016 16.00 Declercq Stortbeton Waregem DSE C 50- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVJ16GB1KE04 24-09-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 37- 22 Racing Brugge J16 B Zaal d'Hoogploate
WV210GI1FB04 24-09-2016 15.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C De Valkaart
WVG14PA1IB04 24-09-2016 13.00 Kon BBC De Panne vzw G14 A 69- 60 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Sportzaal Den Oosthoek
WVJ18PA1FL04 24-09-2016 11.00 BBC Poperinge J18 A 44- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG12GB1KE04 24-09-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 31- 57 Racing Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
 

Uitslagen augustus

OR0026260101 06-08-2016 19.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 78- 43 Morlanwez Zaal d'Hoogploate
OR0026260401 06-08-2016 17.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 43- 58 BC Grimbergen DSE A Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPMBD04 28-08-2016 15.00 Koninklijke Basket Avelgem HSE B 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
BWVDSEP1CA03 28-08-2016 11.00 Crack Blue Cats Ieper DSE D 28- 95 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Stedelijke Sporthal Ieper
WVHSE4C1NI03 27-08-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 40- 52 Mibac Middelkerke HSE C Zaal d'Hoogploate
OR0009490201 27-08-2016 20.00 BBC Olympia Ruddervoorde HSE A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Riderfort Domein
BWVDSEP3AB01 27-08-2016 19.30 BBC Koksijde DSE A 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke sporthal Koksijde
OR0026260301 27-08-2016 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 38- 26 DBV Rowic Dordrecht Zaal d'Hoogploate
OR0026260201 27-08-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 39- 44 DBV Rowic Dordrecht Zaal d'Hoogploate
BWVG14VR0501 27-08-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 85- 15 Mibac Middelkerke G14 A Zaal d'Hoogploate
BWVG12VR0701 27-08-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 109- 12 Sint Jan Zedelgem Lions vzw G12 B Zaal d'Hoogploate
BWVJ16VR0901 27-08-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 28- 67 Sint Jan Zedelgem Lions vzw J16 A Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPMDE03 26-08-2016 20.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 46- 49 Basket Alumes Moorsele HSE A Zaal d'Hoogploate
OR0026260501 25-08-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 35- 62 Basket@Sea Sporthal Sportdoze
OR0009080801 23-08-2016 20.30 BC Knokke-Heist HSE A 48- 75 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Stormmeeuw

Wie is online?

We hebben 5 gasten en geen leden online