Medisch getuigschrift 2018-2019!!

Download het medisch getuigschrift:

* klik HIER

Gemotiveerde jeugdtrainers gezocht!

Voor meer info: Nick Pauwels - 0468/14 43 91

qr basket qr scannen

Nieuws, programma en uitslagen

Nieuws

 
basketbalschool 2018
 


 
 under construction 300x290
Deze website wordt momenteel aangepast naar het seizoen 2018-2019. 
Ploegsamenstelling van de Fanions, ploegfoto's en wedstrijdkalender verschijnen zo snel mogelijk.
 
Trainingsschema en ploegsamenstelling jeugd is al geupdated en planning augustus kun je reeds terugvinden onder het tabblad 'Volgende wedstrijden'
 
 
 

Programma volgende wedstrijden

 
 
CodeDatumTijdThuisUitReeksAccommodatie
WVG1231AHA03 22-09-2018 09.00 Bent Merkschoenen Waregem G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVG1241CFC03 22-09-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C K-Basketteam Kortrijk G12 D U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG10R1EFC03 22-09-2018 10.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG10R1CFC03 22-09-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1C Zaal d'Hoogploate
LAG1421DAB08 22-09-2018 13.00 Melco Ieper G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A U14 Gemengd Landelijk R1 D Stedelijke Sporthal Ieper
LAJ1621KBA03 22-09-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Basket Sijsele J16 A U16 Jongens Landelijk R1 K Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJM03 22-09-2018 18.15 BC Knokke-Heist HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A De Stormmeeuw
LAG1421DBC05 23-09-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A BC Oostende G14 A U14 Gemengd Landelijk R1 D Zaal d'Hoogploate
WVG1241BBG03 23-09-2018 09.00 Bobcat Wielsbeke G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVHSE11AHA03 23-09-2018 10.30 KBBC Wikings Kortrijk HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Lagae Plein
LAJ1621KBC05 23-09-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A BC Oostende J16 A U16 Jongens Landelijk R1 K Zaal d'Hoogploate
WVJ2131AHA03 23-09-2018 13.30 BC Knokke-Heist J21 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A De Stormmeeuw
LADSE21BBG03 23-09-2018 15.00 BBC Wildcats Gavere DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B De Vierklaver
WVG10R1EGC07 29-09-2018 09.00 BC Knokke-Heist G10 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E De Stormmeeuw
WVG1241CFL04 29-09-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C BBC Desselgem G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG10R1CBF07 29-09-2018 10.30 Bebita Eernegem G10 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C Sportcentrum Eernegem
WVG1231AAJ04 29-09-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A BBC Koksijde G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
BLAJ16VR0301 29-09-2018 13.00 Stella Artois Leuven Bears J16 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Beker van Vlaanderen U16 Jongens Voorronde Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
WVG1431ABG03 29-09-2018 15.00 Koninklijke Basket Avelgem G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
WVHSE31AML04 29-09-2018 20.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVJ2131ABA05 30-09-2018 13.30 KB Oostende Bredene J21 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Ter Polder
WVG1241BGD04 06-10-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B K-Basketteam Kortrijk G12 C U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVG10R1CFH04 06-10-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Mibac Middelkerke G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C Zaal d'Hoogploate
WVG1431AGD04 06-10-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B BBC Poperinge G14 A U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
LAG1421DFB04 06-10-2018 14.00 Racing Brugge G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A U14 Gemengd Landelijk R1 D KTA Brugge
LAJ1621KFB04 06-10-2018 14.00 Koninklijke BBC Oostkamp J16 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A U16 Jongens Landelijk R1 K De Valkaart
WVG1231AAN08 06-10-2018 15.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A BBC Desselgem G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
LADSE21BGD04 06-10-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A KBBC Bavi Gent DSE A 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ACB04 06-10-2018 20.00 Kon BBC De Panne vzw DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Sportzaal Den Oosthoek
WVHSE11AAJ04 06-10-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A BC Knokke-Heist HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG10R1ECB04 07-10-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Koninklijke BBC Oostkamp G10 C U10 Gem West-Vlaanderen R1E Zaal d'Hoogploate
WVJ2131AAD04 07-10-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A Racing Brugge J21 B U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CHF05 13-10-2018 14.00 Avanti Brugge 2015 G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sporthalle "De koude keuken"
WVDSE21AAB12 13-10-2018 18.00 KB Oostende Bredene DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Ter Polder
WVHSE11ALA05 13-10-2018 18.30 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Gaverhal
WVHSE31ANM05 13-10-2018 19.30 Koninklijke Basket Avelgem HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
WVG1431AEG05 14-10-2018 09.00 BT Holstra Wevelgem-Moorsele G14 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Evenementenhal De Schelp
WVG1241BEG05 14-10-2018 09.30 K-Basketteam Kortrijk G12 E "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B SC Mimosa
LADSE21BEG05 14-10-2018 11.00 BC Knokke-Heist DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B De Stormmeeuw
WVG10R1CEF05 14-10-2018 11.00 BBC Koksijde G10 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG1241BGI19 20-10-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B BT Holstra Wevelgem-Moorsele G12 D U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVG10R1CFD06 20-10-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D U10 Gem West-Vlaanderen R1C Zaal d'Hoogploate
LAJ1621KAB08 20-10-2018 13.00 Basket Sijsele J16 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A U16 Jongens Landelijk R1 K Sportpark 't Veld
WVG1431AIG06 20-10-2018 13.00 Basket Sijsele G14 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Sportpark 't Veld
LAG1421DBA03 20-10-2018 15.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Melco Ieper G14 A U14 Gemengd Landelijk R1 D Zaal d'Hoogploate
LADSE21BIG06 20-10-2018 18.00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B Gemeentelijke Sporthal Laarne
WVHSE31AME06 20-10-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B A.C.J. Basket Brugge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAB06 20-10-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Mibac Middelkerke HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG10R1ECE06 21-10-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Avanti Brugge 2015 G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E Zaal d'Hoogploate
WVJ2131AAG06 21-10-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A A.C.J. Basket Brugge J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AHB06 21-10-2018 14.00 B.C. Blue Stars Brugge DSE C "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Sportpark 't Veld
BWVG12160301 27-10-2018   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Melco Ieper G12 A Beker West-Vlaanderen U12 Gemengd 1/16 finale Zaal d'Hoogploate
BWVG12160601 27-10-2018   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B BC Knokke-Heist G12 B Beker West-Vlaanderen U12 Gemengd 1/16 finale Zaal d'Hoogploate
BWVG14161001 27-10-2018   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 B Beker West-Vlaanderen U14 Gemengd 1/16 finale Zaal d'Hoogploate
LAG1421DDB06 27-10-2018 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A U14 Gemengd Landelijk R1 D De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG10R1ECA01 27-10-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B KB Oostende Bredene G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E Zaal d'Hoogploate
LAJ1621KDB06 27-10-2018 13.00 KB Oostende Bredene J16 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A U16 Jongens Landelijk R1 K De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1431AGF19 27-10-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
BWVJ16161601 27-10-2018 15.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J16 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Beker West-Vlaanderen U16 Jongens 1/16 finale Sportcentrum "De Bosserij"
WVHSE31AMG08 27-10-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B BBC Koksijde HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ABG03 27-10-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Bobcat Wielsbeke DSE A 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
BWVHSE161001 28-10-2018 11.00 Koninklijke BBC Oostkamp HSE C "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Beker West-Vlaanderen Heren Seniors 1/16 finale Riderfort Domein
WVHSE11ADA07 01-11-2018 14.45 BC Kortrijk Sport HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Sporthal Lange Munte
WVG1241BGK07 03-11-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Wytewa Roeselare G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
LAG1421DBF09 03-11-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Racing Brugge G14 A U14 Gemengd Landelijk R1 D Zaal d'Hoogploate
WVJ2131AEA07 03-11-2018 11.00 Kon BBC De Panne vzw J21 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Sportzaal Den Oosthoek
WVG10R1EDC02 03-11-2018 11.30 A.C.J. Basket Brugge G10 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E Daverloo Park
WVG1231ADA07 03-11-2018 11.30 K-Basketteam Kortrijk G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WVG1431AGA07 03-11-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B BC Kortrijk Sport G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CJF07 03-11-2018 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sportpark 't Veld
LAJ1621KBF09 03-11-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Koninklijke BBC Oostkamp J16 A U16 Jongens Landelijk R1 K Zaal d'Hoogploate
LADSE21BGK07 03-11-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Antwerp Giants DSE B 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ABF07 03-11-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B WevelgemMoorsele Dames DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ABM07 03-11-2018 20.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE D "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVG10R1CAF02 04-11-2018 09.00 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C Riderfort Domein
LAG1421DCB10 10-11-2018 13.00 BC Oostende G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A U14 Gemengd Landelijk R1 D De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241BMG08 10-11-2018 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B De Valkaart
LADSE21BMG08 10-11-2018 16.30 BBC Houtem DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B De Fabriek
WVHSE11AAN08 10-11-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Racing Brugge HSE B 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
LAJ1621KCB10 11-11-2018 11.00 BC Oostende J16 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A U16 Jongens Landelijk R1 K De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE21AEB02 11-11-2018 15.00 Mibac Middelkerke DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A De Bamburg
BLAG14161601 17-11-2018 00.00 Avanti Brugge 2015 G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Beker van Vlaanderen U14 Gemengd 1/16 Finale Sporthalle "De koude keuken"
WVG1241BGC09 17-11-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Melco Ieper G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVG1231AEA09 17-11-2018 11.00 Melco Ieper G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Stedelijke Sporthal Ieper
WVG1241CBF09 17-11-2018 13.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sportcentrum "De Bosserij"
WVJ2131AGA13 17-11-2018 13.00 A.C.J. Basket Brugge J21 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Daverloo Park
WVG10R1CGF08 17-11-2018 15.00 KB Oostende Bredene G10 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C Ter Polder
WVG10R1EAC08 17-11-2018 17.00 KB Oostende Bredene G10 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E Ter Polder
WVHSE31AIM09 17-11-2018 17.30 Basket Sijsele HSE C "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Sportpark 't Veld
LADSE21BGC09 17-11-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A K-Basketteam Kortrijk DSE B 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ADB08 17-11-2018 18.30 K-Basketteam Kortrijk DSE D "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A SC Mimosa
WVHSE11AEA09 17-11-2018 20.15 BT Holstra Wevelgem-Moorsele HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Evenementenhal De Schelp
WVG10R1CCF10 24-11-2018 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241CFI10 24-11-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C K-Basketteam Kortrijk G12 F U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1431AGC21 24-11-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B BBC Desselgem G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1241BAG10 24-11-2018 12.45 Olympos Marke G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Sporthalle Marke
WVHSE31AMK10 24-11-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B BBC Poperinge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAG10 24-11-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A BBC Koksijde HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG10R1ECF10 25-11-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E Zaal d'Hoogploate
WVJ2131AAE14 25-11-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A Kon BBC De Panne vzw J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21BAG10 25-11-2018 16.15 KB Oostende Bredene DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B Ter Polder
WVG1241BGF11 01-12-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B A.C.J. Basket Brugge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVJ2131ADA11 01-12-2018 11.00 Racing Brugge J21 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A KTA Brugge
WVG1231AKA11 01-12-2018 13.00 BBC Poperinge G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG1431ALG22 01-12-2018 14.45 BBC Spie Izegem G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Sporthal Kachtem
LADSE21BGF11 01-12-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Basket Meetjesland DSE A 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ABH13 01-12-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B B.C. Blue Stars Brugge DSE C 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R1EBC11 02-12-2018 09.00 Koninklijke BBC Oostkamp G10 C "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E Riderfort Domein
WVG1241CDF11 02-12-2018 09.00 Wytewa Roeselare G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sporthal Schiervelde
WVG10R1CHF11 02-12-2018 11.00 Mibac Middelkerke G10 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C Sporhal De Branding
WVHSE31ADM11 02-12-2018 13.00 Wytewa Roeselare HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Sporthal Schiervelde
WVHSE11AKA11 02-12-2018 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG1241CFE06 08-12-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Kon BBC De Panne vzw M12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG10R1CFA09 08-12-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Koninklijke BBC Oostkamp G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1C Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAB06 08-12-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVJ2131AFA09 08-12-2018 13.00 Bebita Eernegem J21 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Sportcentrum Eernegem
WVHSE31AAM12 08-12-2018 18.15 Mibac Middelkerke HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Sporhal De Branding
WVDSE21AFB14 08-12-2018 20.00 WevelgemMoorsele Dames DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVHSE11AAM12 08-12-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A BC Crelan Kortrijk HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG10R1ECD09 09-12-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B A.C.J. Basket Brugge G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1E Zaal d'Hoogploate
LADSE21BHG12 09-12-2018 15.00 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B De Burcht
WVG1241CFG08 15-12-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Bent Merkschoenen Waregem M12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG10R1CFE12 15-12-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A BBC Koksijde G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1C Zaal d'Hoogploate
WVG1241BGH25 15-12-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Bent Merkschoenen Waregem G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AIA13 15-12-2018 17.30 Basket Sijsele HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Sportpark 't Veld
LADSE21BGN13 15-12-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Phantoms Basket Boom DSE B 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ABC11 15-12-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Kon BBC De Panne vzw DSE A 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMH13 16-12-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B BBC Gullegem HSE A 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1231ALA05 16-12-2018 12.30 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
BWVJ21080401 22-12-2018   "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A BT Holstra Wevelgem-Moorsele J21 A Beker West-Vlaanderen U21 Jongens 1/8 finale Zaal d'Hoogploate
WVG1241BGN13 05-01-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Koninklijke Basket Avelgem G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKF12 05-01-2019 13.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C De Valkaart
WVG1431AGH12 05-01-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B A.C.J. Basket Brugge G14 A U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AIA13 05-01-2019 15.00 Basket Sijsele G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Sportpark 't Veld
LADSE21BGJ14 05-01-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gent-Oost Eagles DSE A 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAC14 05-01-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A BBC Poperinge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMF14 06-01-2019 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B BT Holstra Wevelgem-Moorsele HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CFA13 12-01-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241BHG12 12-01-2019 11.00 Bent Merkschoenen Waregem G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVG1231AAM12 12-01-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A BT Holstra Wevelgem-Moorsele G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AJG13 12-01-2019 13.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Sportcentrum "De Bosserij"
WVG10R1EEC13 12-01-2019 14.00 Avanti Brugge 2015 G10 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B U10 Gem West-Vlaanderen R1E Sporthalle "De koude keuken"
LADSE21BLG15 12-01-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Mibac Middelkerke DSE A 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ACM15 12-01-2019 18.00 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVDSE21ABA05 12-01-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B KB Oostende Bredene DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R1CDF13 13-01-2019 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVHSE11AFA15 13-01-2019 17.00 Wytewa Roeselare HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Sporthal Schiervelde
WVG1241BGB16 19-01-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Bobcat Wielsbeke G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVG10R1CFB14 19-01-2019 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Bebita Eernegem G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CCF14 19-01-2019 11.30 K-Basketteam Kortrijk G12 D "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WVG1231AAH16 19-01-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Bent Merkschoenen Waregem G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AGB10 19-01-2019 14.30 Bobcat Wielsbeke DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2e Prov. Dames West-Vlaanderen R1 A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVG1431AGB14 19-01-2019 15.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Koninklijke Basket Avelgem G14 A U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
LADSE21BGB16 19-01-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A BBC Wildcats Gavere DSE A 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAH16 19-01-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A KBBC Wikings Kortrijk HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG10R1ECG14 20-01-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B BC Knokke-Heist G10 A U10 Gem West-Vlaanderen R1E Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMJ16 20-01-2019 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B BC Knokke-Heist HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
BWVDSE080401 25-01-2019   1e BWVDSEP2 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Beker van West-Vlaanderen Dames 1/8 Finale  
WVG1431ADG15 02-02-2019 09.00 BBC Poperinge G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG1241CLF15 02-02-2019 10.30 BBC Desselgem G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Leiestadion
WVG1241BDG17 02-02-2019 11.30 K-Basketteam Kortrijk G12 C "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WVG1231AJA17 02-02-2019 15.00 BBC Koksijde G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Gemeentelijke sporthal Koksijde
LADSE21BDG17 02-02-2019 20.30 KBBC Bavi Gent DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B Sporthal Neptunus
WVHSE11AJA17 02-02-2019 20.45 BC Knokke-Heist HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen De Stormmeeuw
WVHSE31ALM17 03-02-2019 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG1241CFH16 09-02-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Avanti Brugge 2015 G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241BGE18 09-02-2019 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B K-Basketteam Kortrijk G12 E U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AGE16 09-02-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B BT Holstra Wevelgem-Moorsele G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
LADSE21BGE18 09-02-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A BC Knokke-Heist DSE A 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMN18 09-02-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Koninklijke Basket Avelgem HSE A 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAL18 09-02-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE B 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAL18 10-02-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVJ2131AAB12 10-02-2019 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A KB Oostende Bredene J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CEF17 16-02-2019 09.00 Kon BBC De Panne vzw M12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sportzaal Den Oosthoek
WVG1431AGI17 16-02-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Basket Sijsele G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1241BIG06 16-02-2019 13.30 BT Holstra Wevelgem-Moorsele G12 D "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Gemeentelijke Sporthal Moorsele
LADSE21BGI19 16-02-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AEM19 16-02-2019 19.15 A.C.J. Basket Brugge HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Daverloo Park
WVHSE11ABA19 16-02-2019 20.30 Mibac Middelkerke HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Sporhal De Branding
WVG1231ABA19 17-02-2019 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVJ2131AAC08 17-02-2019 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CFJ18 23-02-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C B.C. Blue Stars Brugge G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAD20 23-02-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A K-Basketteam Kortrijk G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1241BKG20 23-02-2019 16.15 Wytewa Roeselare G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Sporthal Schiervelde
LADSE21BKG20 23-02-2019 17.45 Antwerp Giants DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B Sporthal Roosendael
WVHSE31AMB20 23-02-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE D 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAD20 23-02-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A BC Kortrijk Sport HSE B 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG1431AAG18 24-02-2019 09.00 BC Kortrijk Sport G14 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Sporthal Lange Munte
WVJ2131AAH10 24-02-2019 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A BC Knokke-Heist J21 A U21 Jongens Prov. West-Vlaanderen R1 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241BGM21 02-03-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Koninklijke BBC Oostkamp G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVG1231ANA21 02-03-2019 12.30 BBC Desselgem G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Leiestadion
WVHSE31AGM21 02-03-2019 17.30 BBC Koksijde HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Gemeentelijke sporthal Koksijde
LADSE21BGM21 02-03-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A BBC Houtem DSE B 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ANA21 02-03-2019 18.15 Racing Brugge HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen KTA Brugge
WVG1241CFB20 09-03-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241BCG22 09-03-2019 11.00 Melco Ieper G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Stedelijke Sporthal Ieper
WVG1231AAE22 09-03-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Melco Ieper G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMI22 09-03-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Basket Sijsele HSE C 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAE22 09-03-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A BT Holstra Wevelgem-Moorsele HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
LADSE21BCG22 09-03-2019 20.45 K-Basketteam Kortrijk DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B SC Mimosa
WVG1241BGA23 16-03-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Olympos Marke G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CIF21 16-03-2019 14.30 K-Basketteam Kortrijk G12 F "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C SC Mimosa
WVG1431ACG10 16-03-2019 14.30 BBC Desselgem G14 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Leiestadion
LADSE21BGA23 16-03-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A KB Oostende Bredene DSE A 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AGA23 16-03-2019 19.30 BBC Koksijde HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE31AKM23 17-03-2019 17.00 BBC Poperinge HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG1241BLG15 23-03-2019 15.00 BBC Spie Izegem G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Sporthal Kachtem
WVG1231AFA15 24-03-2019 09.00 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Gaverhal
WVG1241CFD22 30-03-2019 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Wytewa Roeselare G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1431AGL11 30-03-2019 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B BBC Spie Izegem G14 A U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAK24 30-03-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A BBC Poperinge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1241BFG24 30-03-2019 13.30 A.C.J. Basket Brugge G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Daverloo Park
WVHSE31AMD24 30-03-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Wytewa Roeselare HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
LADSE21BFG24 30-03-2019 20.00 Basket Meetjesland DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B Valcke Eikenlo
WVHSE11AAK24 30-03-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG1241CGF19 06-04-2019 09.00 Bent Merkschoenen Waregem M12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVG1231AMA25 06-04-2019 13.30 BT Holstra Wevelgem-Moorsele G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
LADSE21BGH25 06-04-2019 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 2e Landelijke Dames B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMA25 06-04-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Mibac Middelkerke HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AMA25 07-04-2019 17.00 BC Crelan Kortrijk HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Sporthal Lange Munte
WVG1231AAI26 13-04-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Basket Sijsele G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AFG08 13-04-2019 14.30 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Gaverhal
WVG1241BNG26 13-04-2019 15.30 Koninklijke Basket Avelgem G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
LADSE21BNG26 13-04-2019 18.15 Phantoms Basket Boom DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames B Braxhall
WVHSE31AHM26 13-04-2019 20.00 BBC Gullegem HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Prov. Heren West-Vlaanderen A Gemeentelijke Sporthal Gullegem
WVHSE11AAI26 13-04-2019 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Basket Sijsele HSE B 1e Prov. Heren West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAC14 27-04-2019 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A BC Kortrijk Sport G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1241BGJ14 27-04-2019 15.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B BC Knokke-Heist G12 B U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen B Zaal d'Hoogploate
 
 

Uitslagen

  
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVDSE21ABE09 16-09-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 69- 31 Mibac Middelkerke DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CAF02 16-09-2018 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B 80- 20 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVJ2131AAF02 16-09-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A 0- 20 AFOR Bebita Eernegem J21 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21BGL02 15-09-2018 20.30 Mibac Middelkerke DSE A 72- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporhal De Branding
WVHSE11AAF02 15-09-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 61- 53 Wytewa Roeselare HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMC02 15-09-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 72- 47 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE B Zaal d'Hoogploate
WVG10R1CFG01 15-09-2018 15.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAF02 15-09-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 42- 42 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A Zaal d'Hoogploate
LAG1421DEB02 15-09-2018 12.00 Avanti Brugge 2015 G14 A 39- 67 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Sporthalle "De koude keuken"
WVG1431AGJ02 15-09-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 46- 50 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G14 A Zaal d'Hoogploate
LAJ1621KEB02 15-09-2018 10.00 Avanti Brugge 2015 J16 A 62- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sporthalle "De koude keuken"
WVG1241BGL02 15-09-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 34- 36 BBC Spie Izegem G12 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21BJG01 09-09-2018 15.00 Gent-Oost Eagles DSE A 41- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal Melle Vogelhoek
WVJ2131ACA01 09-09-2018 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J21 A 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
BWVG14VR1001 09-09-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 42- 41 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ABD01 08-09-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 50- 58 K-Basketteam Kortrijk DSE D Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ACA01 08-09-2018 20.00 BBC Poperinge HSE A 55- 63 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVHSE31AFM01 08-09-2018 18.00 BT Holstra Wevelgem-Moorsele HSE B 64- 79 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVG1431AHG01 08-09-2018 17.00 A.C.J. Basket Brugge G14 A 55- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Daverloo Park
LAJ1621KBD01 08-09-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 52- 84 KB Oostende Bredene J16 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241BJG01 08-09-2018 13.00 BC Knokke-Heist G12 B 45- 47 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Stormmeeuw
LAG1421DBD01 08-09-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 53- 54 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231ACA01 08-09-2018 11.00 BC Kortrijk Sport G12 A 37- 83 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Sporthal Lange Munte
WVG1241CFK01 08-09-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 19- 62 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B Zaal d'Hoogploate
OR0007850701 02-09-2018 13.00 BBC Deinze-Nazareth DSE B 62- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sporthal Nazareth
BWVG14VR0601 02-09-2018 13.00 Bent Merkschoenen Waregem G14 A 75- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
BWVJ21VR0401 02-09-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A 93- 53 BBC P Heuvelland J21 A Zaal d'Hoogploate
BLAHSEPFDE03 01-09-2018 20.00 Hubo Limburg United HSE C 94- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
BLADSEPHBD04 01-09-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 43- 74 DBC Houthalen DSE B Zaal d'Hoogploate
LAJ1621KBE07 01-09-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 60- 29 Avanti Brugge 2015 J16 A Zaal d'Hoogploate
LAG1421DBE07 01-09-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 49- 34 Avanti Brugge 2015 G14 A Zaal d'Hoogploate
BWVG12VR0601 01-09-2018 10.00 BC Kortrijk Sport G12 A 36- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sporthal Lange Munte
BWVG12VR0301 01-09-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 71- 50 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0026260401 29-08-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 49- 13 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A Zaal d'Hoogploate
BLAHSEPFCE04 26-08-2018 17.00 Bavi Vilvoorde HSE B 92- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Vilvoorde
BLADSEPHAB01 26-08-2018 16.00 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A 52- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke Sporthal Nijlen
BLAHSEPFEB05 25-08-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 82- 79 Melco Ieper HSE B Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPGAB01 25-08-2018 20.00 BC Kortrijk Sport HSE C 62- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporthal Lange Munte
OR0008110601 25-08-2018 16.00 Koninklijke BBC Oostkamp J16 A 70- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A De Valkaart
OR0026260601 25-08-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 50- 38 Wytewa Roeselare G14 A Zaal d'Hoogploate
BLADSEPHEB05 18-08-2018 20.30 Phantoms Basket Boom DSE A 80- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Braxhall
BLAHSEPFEA02 18-08-2018 20.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 78 Olicsa Antwerpen HSE A Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPGBD04 18-08-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 70- 66 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE D Zaal d'Hoogploate
OR0026260101 14-08-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 32- 58 BBC Spie Izegem HSE A Zaal d'Hoogploate
OR0026260201 12-08-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 45- 68 Blue Cats Ieper DSE A Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPGBC02 11-08-2018 19.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 49- 55 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE A Zaal d'Hoogploate
BLADSEPHBC02 11-08-2018 17.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 58- 55 Bonheiden Basketball DSE A Zaal d'Hoogploate
OR0026260301 07-08-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 71- 58 BJM-Gembas Knesselare HSE A Zaal d'Hoogploate
OR0026260501 04-08-2018 20.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 53- 53 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE A Zaal d'Hoogploate
OR0012180601 04-08-2018 19.00 K-Basketteam Kortrijk HSE A 78- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
 
 
 

Uitslagen seizoen 2017-2018

 
WVG10R2ABF09 21-04-2018 15.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Valkaart
WVJ1831ACJ18 21-04-2018 15.00 Melco Ieper J18 B 27- 86 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Ieper
WVG10R2JDA09 21-04-2018 13.00 KB Oostende Bredene G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Ter Polder
WVG1231ACJ18 21-04-2018 10.15 Avanti Brugge 2015 G12 B 0- 20 AFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Sporthalle "De koude keuken"
WVG10R2JBF09 21-04-2018 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
LADSE21AAI26 15-04-2018 17.00 Tigers Evergem DSE A 61- 70 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
WVG10R2AEF06 15-04-2018 12.30 K-Basketteam Kortrijk G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WVDSE21AFK26 15-04-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 64- 26 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHL20 15-04-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 32- 56 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJB26 14-04-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 72- 57 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJB26 14-04-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 97- 35 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JCA01 14-04-2018 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld
WVG1431ACI20 14-04-2018 13.30 A.C.J. Basket Brugge G14 A 31- 85 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Daverloo Park
WVG1231AJB26 14-04-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 77- 36 A.C.J. Basket Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKG20 14-04-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 78- 35 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JFE01 14-04-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIJ12 08-04-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 70- 63 BBC P Heuvelland G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AEJ25 07-04-2018 20.45 BC Knokke-Heist HSE A 68- 82 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Stormmeeuw
WVDSE21AIF25 07-04-2018 20.30 Basket Alumes Moorsele DSE A 73- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Moorsele
LADSE21AIF25 07-04-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 56- 76 BC Knokke-Heist DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AEJ25 07-04-2018 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A 44- 62 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Valkaart
WVG1241CKF12 07-04-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 35- 41 BBC Poperinge G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EGH12 07-04-2018 14.00 Kon BBC De Panne vzw M12 A 11- 91 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportzaal Den Oosthoek
WVJ1831AEJ25 07-04-2018 14.00 Mibac Middelkerke J18 A 49- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporhal De Branding
WVG1431AKG20 07-04-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 0- 20 AFOR Avanti Brugge 2015 G14 A Zaal d'Hoogploate
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVHSE31AEJ25 31-03-2018 18.15 BC Knokke-Heist HSE B 62- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B De Stormmeeuw
LADSE21AJI24 25-03-2018 17.00 Wytewa Roeselare DSE B 48- 64 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal Schiervelde
WVDSE21AFG24 25-03-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 47- 26 Kon BBC De Panne vzw DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHK22 25-03-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 52- 27 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJI24 24-03-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 74- 67 Basket Sijsele HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJI24 24-03-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 55- 51 Basket Sijsele HSE C Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJI24 24-03-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 37 Wytewa Roeselare J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AAI22 24-03-2018 14.30 BBC Desselgem G14 B 27-124 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Leiestadion
WVG1231AJI24 24-03-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 81- 31 Basket Alumes Moorsele G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AHK22 24-03-2018 12.30 Bobcat Wielsbeke G14 A 37- 31 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVG10R2AFD10 24-03-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 BC Kortrijk Sport G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JFD10 24-03-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJN10 17-03-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 84- 65 BC RHK Oostende HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ANJ23 17-03-2018 19.15 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE B 36- 52 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
LADSE21AIC23 17-03-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 62- 79 Phantoms Rupel Basket DSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AEF23 17-03-2018 16.00 Avanti Dames Brugge DSE C 40- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B sportzaal "de Polder"
WVJ1831ANJ23 17-03-2018 16.00 Basket Tielt J18 A 45- 91 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Tielt
WVG1241CKH11 17-03-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 47- 58 Kon BBC De Panne vzw G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231ANJ23 17-03-2018 12.45 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A 46- 45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Bekaert sportcentrum
WVG1431AKA21 17-03-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 50- 37 BBC Desselgem G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EDH21 17-03-2018 11.45 A.C.J. Basket Brugge G12 B 30- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Daverloo Park
WVG10R2JAF02 17-03-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG10R2AAF02 17-03-2018 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVJ1831AGJ14 11-03-2018 10.30 Rapid Langemark J18 A 48- 60 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportcentrum Langemark-Poelkapelle
WVDSE21AFB22 11-03-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 42- 31 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AMI22 10-03-2018 20.30 KBBC Bavi Gent DSE A 56- 62 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal Neptunus
WVHSE11AJD22 10-03-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 65- 82 Melco Ieper HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJD22 10-03-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 53- 50 A.C.J. Basket Brugge HSE B Zaal d'Hoogploate
OR0026260801 10-03-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 87- 65 BBC Latem - De Pinte G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AGJ14 10-03-2018 12.15 Avanti Brugge 2015 G12 A 37- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Sporthalle "De koude keuken"
WVG1241CKA21 10-03-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 29- 72 Wytewa Roeselare G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JAE10 10-03-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJB26 03-03-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 86- 71 Jong BT Holstra Wevelgem HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJD22 03-03-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 64- 44 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JCF08 03-03-2018 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld
WVG1231AJD22 03-03-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 38- 51 Melco Ieper G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JAB08 03-03-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C Zaal d'Hoogploate
WVG1241EFH16 03-03-2018 11.00 Bebita Eernegem G12 A 28- 75 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportcentrum Eernegem
WVG10R2ACF08 03-03-2018 09.00 Jong BT Holstra Wevelgem G10 A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Evenementenhal De Schelp
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVHSE11ALJ21 25-02-2018 15.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C 82-114 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG10R2JBA03 25-02-2018 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVHSE31ALJ21 24-02-2018 20.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE D 55- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVDSE21ADF21 24-02-2018 18.15 Mibac Middelkerke DSE B 63- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sporhal De Branding
LADSE21AIK21 24-02-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 28- 66 K-Basketteam Kortrijk DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIK19 24-02-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 140- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EEH19 24-02-2018 15.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B 18- 87 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportcentrum "De Bosserij"
WVG1241CIK19 24-02-2018 14.30 Basket Sijsele G12 A 54- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportpark 't Veld
WVG1231ALJ21 24-02-2018 12.30 K-Basketteam Kortrijk G12 A 55- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A SC Mimosa
WVJ1831ALJ21 24-02-2018 11.30 K-Basketteam Kortrijk J18 B 61- 70 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WVG10R2AFC03 24-02-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Jong BT Holstra Wevelgem G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JFC03 24-02-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
 
Code Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
WVHSE11AFJ20 18-02-2018 17.00 BBC Poperinge HSE A 81- 95 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVDSE21AFJ20 18-02-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 46- 55 B.C. Blue Stars Brugge DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHB18 18-02-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 55- 29 KB Oostende Bredene G12 B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AFJ20 17-02-2018 20.15 Vk Iebac Ieper HSE A 53- 47 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Zaal VK Iebac
LADSE21AIE20 17-02-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 61- 39 Gent-Oost Eagles DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIE18 17-02-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 20- 0 BFOR Jong BT Holstra Wevelgem G14 C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKD18 17-02-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 43- 56 BBC Koksijde G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AFJ20 17-02-2018 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 C 33- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1231AFJ20 17-02-2018 10.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A 35- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG1431AKD18 17-02-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 20- 0 BFOR BBC Wervik G14 A Zaal d'Hoogploate
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVDSE21ALF19 04-02-2018 16.00 K-Basketteam Kortrijk DSE D 56- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B SC Mimosa
BWVG14040101 04-02-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 69- 71 Jong BT Holstra Wevelgem G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJH19 03-02-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 65- 60 KBBC Wikings Kortrijk HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJH19 03-02-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 43- 54 Bbv Oedelem HSE A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AGI19 03-02-2018 16.30 BBC Houtem DSE B 56- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Fabriek
WVJ1831AJH19 03-02-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 82- 40 Jong BT Holstra Wevelgem J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431ABK17 03-02-2018 15.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B 89- 30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Evenementenhal De Schelp
WVG1431AGI17 03-02-2018 14.15 Avanti Brugge 2015 G14 A 49- 67 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Sporthalle "De koude keuken"
WVG1231AJH19 03-02-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 54- 41 Bent Schoenen Waregem J12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EJH17 03-02-2018 12.00 B.C. Blue Stars Brugge G12 A 23- 84 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportpark 't Veld
WVG10R2AFA07 03-02-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CBK17 03-02-2018 11.00 Basket Tielt G12 A 57- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Stedelijke Sporthal Tielt
WVG10R2JFA07 03-02-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ABJ13 02-02-2018 21.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B 68- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVDSE21AFH18 28-01-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 86- 30 B.C. Blue Stars Brugge DSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ACJ18 27-01-2018 20.30 Mibac Middelkerke HSE A 75- 88 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporhal De Branding
LADSE21AID18 27-01-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 60- 40 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ACJ18 27-01-2018 16.00 Mibac Middelkerke HSE B 54- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporhal De Branding
WVJ1831AJE12 27-01-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 70- 59 Mibac Middelkerke J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JEF06 27-01-2018 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sporthal Ter Beke
WVG10R2JAC06 27-01-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2AFE01 27-01-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 K-Basketteam Kortrijk G10 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21ABI17 21-01-2018 17.00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 69- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke Sporthal Laarne
WVDSE21AKF13 21-01-2018 14.45 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A 32- 51 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG10R2JDF05 21-01-2018 14.00 KB Oostende Bredene G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Ter Polder
WVG1241EHC15 21-01-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 61- 45 BC Knokke-Heist G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJA17 20-01-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 76- 53 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJA17 20-01-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 69- 42 BBC Olympia Ruddervoorde HSE B Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ANF17 20-01-2018 17.00 BBC Koksijde DSE B 31- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVJ1831AJA17 20-01-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 82- 25 Basketclub Red Sharks Koekelare J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CEK15 20-01-2018 15.00 BBC Spie Izegem G12 A 29- 34 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sporthal Kachtem
WVG1231AJA17 20-01-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 66- 55 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431ABI15 20-01-2018 13.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B 45-103 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Evenementenhal De Schelp
WVG10R2ADF05 20-01-2018 11.00 BC Kortrijk Sport G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal Lange Munte
WVG10R2JEA05 20-01-2018 11.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sporthal Ter Beke
WVG1431AEK15 20-01-2018 11.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C 78- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Evenementenhal De Schelp
WVDSE21ACF16 14-01-2018 11.30 BC Knokke-Heist DSE B 51- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B De Stormmeeuw
WVG10R2JAD04 14-01-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JFB04 14-01-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C Zaal d'Hoogploate
WVG1241EAH14 14-01-2018 09.00 Wytewa Roeselare G12 D 18- 82 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sporthal Schiervelde
WVHSE11AMJ16 13-01-2018 20.00 BBC Koksijde HSE A 82- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke sporthal Koksijde
LADSE21AIN16 13-01-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 37- 77 Avanti Dames Brugge DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMJ16 13-01-2018 18.00 BBC Koksijde HSE B 55- 48 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG1431AIL14 13-01-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 99- 14 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKJ14 13-01-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 52- 36 KB Oostende Bredene G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AMJ16 13-01-2018 14.00 Racing Brugge J18 B 52- 71 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A KTA Brugge
WVG10R2AFB04 13-01-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AKJ14 13-01-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 38-109 BBC P Heuvelland G14 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AAF02 07-01-2018 15.00 Blue Cats Ieper DSE C 41- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Stedelijke Sporthal Ieper
WVHSE11AJK15 06-01-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 77- 69 Racing Brugge HSE B Zaal d'Hoogploate
LADSE21AHI15 06-01-2018 20.00 Basket Meetjesland DSE A 57- 67 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal Kaprijke Berkakker
WVHSE31AJK15 06-01-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 64- 60 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJK15 06-01-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 74- 55 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431ACK13 06-01-2018 13.30 A.C.J. Basket Brugge G14 A 58- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Daverloo Park
WVG1231AJK15 06-01-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 59- 57 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AHI13 06-01-2018 12.30 Bobcat Wielsbeke G14 A 42- 98 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVG1241CCK13 06-01-2018 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C 29- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVHSE11AGJ14 17-12-2017 15.00 Wytewa Roeselare HSE A 95- 76 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporthal Schiervelde
WVDSE21AFD08 17-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 50- 39 Mibac Middelkerke DSE B Zaal d'Hoogploate
BWVG14080101 17-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 69- 34 Avanti Brugge 2015 G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJG01 16-12-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 42- 72 Avanti Brugge 2015 HSE A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AIL14 16-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 51- 56 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ1831ABJ13 16-12-2017 16.30 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 B 42- 72 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Gaverhal
WVG10N1CAE10 16-12-2017 14.30 Basket Sijsele G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld
WVG1231ABJ13 16-12-2017 13.30 A.C.J. Basket Brugge G12 A 37- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Daverloo Park
WVG1431AKI08 16-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 32- 95 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ACB10 16-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CCB10 16-12-2017 09.00 BC Knokke-Heist G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Stormmeeuw
WVG1241EHA03 16-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 53- 35 Wytewa Roeselare G12 D Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ABJ13 10-12-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B   "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AKF13 10-12-2017 12.30 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
OR0026260701 10-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 80- 22 BC Knokke-Heist G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ABJ13 09-12-2017 20.00 Jong BT Holstra Wevelgem HSE A 76- 91 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Evenementenhal De Schelp
LADSE21AIA13 09-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 59- 58 Tigers Evergem DSE A Zaal d'Hoogploate
OR0011500801 09-12-2017 14.30 Basket Sijsele G14 B 48- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Sportpark 't Veld
WVG1231AJE12 09-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 78- 31 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AJI01 09-12-2017 13.00 BBC P Heuvelland G14 A 69- 41 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Salle des Sports Ploegsteert
WVG10N1ACD07 09-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Wytewa Roeselare G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBE07 09-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Zaal d'Hoogploate
LADSE21AFI12 03-12-2017 11.30 BC Knokke-Heist DSE A 68- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Stormmeeuw
WVDSE21AFI12 03-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 56- 46 Basket Alumes Moorsele DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHJ06 03-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 59- 41 B.C. Blue Stars Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJE12 02-12-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 79- 54 BC Knokke-Heist HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJE12 02-12-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 67- 59 BC Knokke-Heist HSE B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1AEC09 02-12-2017 15.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Valkaart
BWVG12080401 02-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 30- 46 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEC09 02-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
BWVJ18080801 02-12-2017 10.00 Basket Sijsele J18 A 86- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportpark 't Veld
WVG10N1CBF09 02-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
BWVG12160501 26-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 20- 0 BFOR BC Kortrijk Sport G12 A Zaal d'Hoogploate
BWVJ18160901 26-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 101- 34 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ADJ09 25-11-2017 19.00 A.C.J. Basket Brugge HSE B 58- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Daverloo Park
WVG1431AIA11 25-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 111- 20 BBC Desselgem G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CAB08 25-11-2017 14.15 Basket Sijsele G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld
WVG10N1ACF08 25-11-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Racing Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CHK22 25-11-2017 11.00 Kon BBC De Panne vzw G12 A 33- 28 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportzaal Den Oosthoek
WVG1241EKH11 25-11-2017 11.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G12 A 38- 41 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sporthal Ter Beke
WVG1431AKH11 25-11-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 42- 66 Bobcat Wielsbeke G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AIJ11 19-11-2017 09.00 Basket Alumes Moorsele G12 A 35- 73 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVDSE21AGF11 18-11-2017 20.00 Kon BBC De Panne vzw DSE A 66- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportzaal Den Oosthoek
WVHSE11AIJ11 18-11-2017 20.00 Basket Sijsele HSE B 74- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sportpark 't Veld
LADSE21AIJ11 18-11-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 48- 36 Wytewa Roeselare DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AIJ11 18-11-2017 17.45 Basket Sijsele HSE C 58- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportpark 't Veld
WVG1431AIC09 18-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 93- 39 A.C.J. Basket Brugge G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CGK09 18-11-2017 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B 31- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Valkaart
WVG1431AGK09 18-11-2017 14.15 Avanti Brugge 2015 G14 A 72- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Sporthalle "De koude keuken"
WVJ1831AIJ11 18-11-2017 12.45 Wytewa Roeselare J18 A 44- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthal Schiervelde
WVG1241ELH09 18-11-2017 12.30 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A 64- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportcentrum "De Bosserij"
WVG10N1CEF06 18-11-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1AAC06 18-11-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241CAK10 12-11-2017 11.00 Wytewa Roeselare G12 A 79- 23 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sporthal Schiervelde
WVG10N1ABC05 12-11-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVG1431AAK10 11-11-2017 14.30 BBC Desselgem G14 B 26- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Leiestadion
WVHSE11ANJ23 10-11-2017 21.15 BC RHK Oostende HSE A 87- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
LADSE21ACI10 10-11-2017 21.00 Phantoms Rupel Basket DSE A 74- 29 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Braxhall
WVDSE21AFE10 05-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 46- 33 Avanti Dames Brugge DSE C Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ADC02 05-11-2017 11.00 Wytewa Roeselare G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal Schiervelde
WVG1241EHD10 05-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 40- 30 A.C.J. Basket Brugge G12 B Zaal d'Hoogploate
BWVHSE160901 04-11-2017 19.00 Bobcat Wielsbeke HSE A 87- 88 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVHSE31AJN10 04-11-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 50- 41 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJN10 04-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 100- 37 Basket Tielt J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AJN10 04-11-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 52- 38 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEA05 04-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBC05 04-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
BWVG14161201 04-11-2017 00.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 0- 20 BFOR KB Oostende Bredene G14 B Zaal d'Hoogploate
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVJ1831ADJ09 29-10-2017 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 B 85- 76 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
BWVG14160801 29-10-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 65- 37 BBC Poperinge G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ADJ09 28-10-2017 18.30 Melco Ieper HSE B 63- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Ieper
LADSE21AIM09 28-10-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 27- 51 KBBC Bavi Gent DSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ABF09 28-10-2017 16.30 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A 49- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVG1241CKI08 28-10-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 33- 57 Basket Sijsele G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEB02 28-10-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG1231ADJ09 28-10-2017 09.00 Melco Ieper G12 A 52- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Stedelijke Sporthal Ieper
BLAHSE160501 25-10-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 70- 92 Gembo Borgerhout HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AFD08 22-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B   Mibac Middelkerke DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHE08 22-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 52- 29 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B Zaal d'Hoogploate
LADSE21AKI08 21-10-2017 20.30 K-Basketteam Kortrijk DSE A 91- 36 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A SC Mimosa
WVHSE11AJL08 21-10-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 43 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJL08 21-10-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 71- 55 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE D Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJL08 21-10-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 68- 47 K-Basketteam Kortrijk J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CFB04 21-10-2017 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld
WVG1231AJL08 21-10-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 62- 63 K-Basketteam Kortrijk G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0026260501 21-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AEI07 15-10-2017 15.00 Gent-Oost Eagles DSE A 82- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthalle Melle Vogelhoek
WVG1231AHJ06 15-10-2017 15.00 Bent Schoenen Waregem J12 A 47- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVG1241CDK07 15-10-2017 14.00 BBC Koksijde G12 A 64- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE11AJF07 14-10-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 51 BBC Poperinge HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AJF07 14-10-2017 18.30 B.C. Blue Stars Brugge DSE B 50- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportpark 't Veld
WVHSE31AJF07 14-10-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 67- 54 Vk Iebac Ieper HSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EBH07 14-10-2017 16.30 KB Oostende Bredene G12 B 34- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Ter Polder
WVG10N1AFC03 14-10-2017 14.00 Racing Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A KTA Brugge
WVG1231AJF07 14-10-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 84- 15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431ADK07 14-10-2017 13.00 BBC Wervik G14 A 70- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B De Pionier
WVG1431AEI07 14-10-2017 11.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C 39-114 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Evenementenhal De Schelp
WVJ1831AJF07 14-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 26 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 C Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBA03 14-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AFL06 08-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 31- 62 K-Basketteam Kortrijk DSE D Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AHJ06 08-10-2017 11.00 KBBC Wikings Kortrijk HSE A 61- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Lagae Plein
BWVG14VR1201 08-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 83- 36 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 C Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AHJ06 08-10-2017 09.00 Jong BT Holstra Wevelgem J18 B 37- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVHSE31AHJ06 07-10-2017 20.30 Bbv Oedelem HSE A 43- 34 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijk Sportcomplex "Den Akker"
LADSE21AIG06 07-10-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 57- 46 BBC Houtem DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIG06 07-10-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 86- 44 Avanti Brugge 2015 G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKB06 07-10-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 52- 32 Basket Tielt G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ACE04 07-10-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CCE04 07-10-2017 10.30 BC Knokke-Heist G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C De Stormmeeuw
WVG1431AKB06 07-10-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 51- 59 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B Zaal d'Hoogploate
LADSE21ADI05 01-10-2017 17.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 66- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal De Zeurt
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
LADSE21ADI05 01-10-2017 17.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 66- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal De Zeurt
WVHSE11AJC05 30-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 72- 37 Mibac Middelkerke HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJC05 30-09-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 52- 66 Mibac Middelkerke HSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CLK05 30-09-2017 16.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D 67- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVDSE21AHF05 30-09-2017 16.00 B.C. Blue Stars Brugge DSE C 36- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportpark 't Veld
WVJ1831AJC05 30-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 39 Melco Ieper J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CFE01 30-09-2017 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld
WVG1231AJC05 30-09-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 125- 15 Avanti Brugge 2015 G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431ADI05 30-09-2017 13.00 BBC Wervik G14 A 32-101 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Pionier
WVG1431ALK05 30-09-2017 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A 35- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG10N1ACA01 30-09-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHF05 30-09-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 75- 40 Bebita Eernegem G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAJ04 24-09-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A 53- 79 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
BWVDSEP1EA02 24-09-2017 16.00 K-Basketteam Kortrijk DSE D 59- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A SC Mimosa
WVJ1831AAJ04 24-09-2017 14.45 Basketclub Red Sharks Koekelare J18 A 31-117 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AFN04 24-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 43- 19 BBC Koksijde DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AAJ04 24-09-2017 09.00 BBC Olympia Ruddervoorde HSE B 50- 63 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Riderfort Domein
LADSE21AIB04 23-09-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 62- 53 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIB04 23-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 107- 41 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKE04 23-09-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 39- 41 BBC Spie Izegem G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0026260601 23-09-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AKE04 23-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 44- 40 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAJ04 23-09-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B 36- 72 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241ECH04 23-09-2017 09.00 BC Knokke-Heist G12 A 57- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C De Stormmeeuw
WVDSE21AFC03 17-09-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 42- 59 BC Knokke-Heist DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJM03 16-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 71- 54 BBC Koksijde HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJM03 16-09-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 49- 47 BBC Koksijde HSE B Zaal d'Hoogploate
LADSE21ANI03 16-09-2017 18.00 Avanti Dames Brugge DSE A 79- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A sportzaal "de Polder"
WVJ1831AJM03 16-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 39 Racing Brugge J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CJK03 16-09-2017 13.00 KB Oostende Bredene G12 A 35- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Ter Polder
WVG1431AJK03 16-09-2017 13.00 BBC P Heuvelland G14 A 112- 33 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Salle des Sports Ploegsteert
WVG1431ALI03 16-09-2017 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A 27-103 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AFA15 10-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 37- 48 Blue Cats Ieper DSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AKJ02 09-09-2017 20.30 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg HSE A 68- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporthal Ter Beke
LADSE21AIH02 09-09-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 43- 54 Basket Meetjesland DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AKJ02 09-09-2017 18.00 Racing Brugge HSE B 72- 81 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A KTA Brugge
WVJ1831AKJ02 09-09-2017 16.30 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A 59- 48 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportcentrum "De Bosserij"
WVG1431AIH02 09-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 91- 48 Bobcat Wielsbeke G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKC02 09-09-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 43- 14 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C Zaal d'Hoogploate
WVG1231AKJ02 09-09-2017 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A 64- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1431AKC02 09-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 41- 47 A.C.J. Basket Brugge G14 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21ALI01 03-09-2017 15.00 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 47- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Burcht
WVHSE31AGJ14 03-09-2017 11.00 Avanti Brugge 2015 HSE A 114- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sport Vlaanderen Brugge
WVG1241EHG01 03-09-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 57- 39 Kon BBC De Panne vzw M12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJG01 02-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 70- 62 Wytewa Roeselare HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJG01 02-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 78- 45 Rapid Langemark J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CFK01 02-09-2017 15.00 BBC Poperinge G12 B 40- 36 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG1231AJG01 02-09-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 46- 45 Avanti Brugge 2015 G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0009080801 02-09-2017 10.00 BC Knokke-Heist G14 A 36- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B De Molenhoek
 

Wie is online?

We hebben 87 gasten en geen leden online