Medisch getuigschrift 2018-2019!!

Download het medisch getuigschrift:

* klik HIER

Trainingsschema 2018-2019!

Via deze link vinden jullie het trainingsschema van dit seizoen. 

Gemotiveerde jeugdtrainers gezocht!

Voor meer info: Nick Pauwels - 0468/14 43 91

qr basket qr scannen

Nieuws, programma en uitslagen

Nieuws

tombola 2017 2018
 
 
 
u14 versterken
 

Uitslagen april '18

 
WVG10R2ABF09 21-04-2018 15.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Valkaart
WVJ1831ACJ18 21-04-2018 15.00 Melco Ieper J18 B 27- 86 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Ieper
WVG10R2JDA09 21-04-2018 13.00 KB Oostende Bredene G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Ter Polder
WVG1231ACJ18 21-04-2018 10.15 Avanti Brugge 2015 G12 B 0- 20 AFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Sporthalle "De koude keuken"
WVG10R2JBF09 21-04-2018 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
LADSE21AAI26 15-04-2018 17.00 Tigers Evergem DSE A 61- 70 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
WVG10R2AEF06 15-04-2018 12.30 K-Basketteam Kortrijk G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WVDSE21AFK26 15-04-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 64- 26 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHL20 15-04-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 32- 56 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJB26 14-04-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 72- 57 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJB26 14-04-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 97- 35 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JCA01 14-04-2018 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld
WVG1431ACI20 14-04-2018 13.30 A.C.J. Basket Brugge G14 A 31- 85 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Daverloo Park
WVG1231AJB26 14-04-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 77- 36 A.C.J. Basket Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKG20 14-04-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 78- 35 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JFE01 14-04-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIJ12 08-04-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 70- 63 BBC P Heuvelland G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AEJ25 07-04-2018 20.45 BC Knokke-Heist HSE A 68- 82 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Stormmeeuw
WVDSE21AIF25 07-04-2018 20.30 Basket Alumes Moorsele DSE A 73- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Moorsele
LADSE21AIF25 07-04-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 56- 76 BC Knokke-Heist DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AEJ25 07-04-2018 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A 44- 62 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Valkaart
WVG1241CKF12 07-04-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 35- 41 BBC Poperinge G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EGH12 07-04-2018 14.00 Kon BBC De Panne vzw M12 A 11- 91 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportzaal Den Oosthoek
WVJ1831AEJ25 07-04-2018 14.00 Mibac Middelkerke J18 A 49- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporhal De Branding
WVG1431AKG20 07-04-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 0- 20 AFOR Avanti Brugge 2015 G14 A Zaal d'Hoogploate
 
 

Uitslagen maart '18

 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVHSE31AEJ25 31-03-2018 18.15 BC Knokke-Heist HSE B 62- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B De Stormmeeuw
LADSE21AJI24 25-03-2018 17.00 Wytewa Roeselare DSE B 48- 64 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal Schiervelde
WVDSE21AFG24 25-03-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 47- 26 Kon BBC De Panne vzw DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHK22 25-03-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 52- 27 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJI24 24-03-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 74- 67 Basket Sijsele HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJI24 24-03-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 55- 51 Basket Sijsele HSE C Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJI24 24-03-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 37 Wytewa Roeselare J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AAI22 24-03-2018 14.30 BBC Desselgem G14 B 27-124 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Leiestadion
WVG1231AJI24 24-03-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 81- 31 Basket Alumes Moorsele G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AHK22 24-03-2018 12.30 Bobcat Wielsbeke G14 A 37- 31 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVG10R2AFD10 24-03-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 BC Kortrijk Sport G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JFD10 24-03-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJN10 17-03-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 84- 65 BC RHK Oostende HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ANJ23 17-03-2018 19.15 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE B 36- 52 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
LADSE21AIC23 17-03-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 62- 79 Phantoms Rupel Basket DSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AEF23 17-03-2018 16.00 Avanti Dames Brugge DSE C 40- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B sportzaal "de Polder"
WVJ1831ANJ23 17-03-2018 16.00 Basket Tielt J18 A 45- 91 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Tielt
WVG1241CKH11 17-03-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 47- 58 Kon BBC De Panne vzw G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231ANJ23 17-03-2018 12.45 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A 46- 45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Bekaert sportcentrum
WVG1431AKA21 17-03-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 50- 37 BBC Desselgem G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EDH21 17-03-2018 11.45 A.C.J. Basket Brugge G12 B 30- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Daverloo Park
WVG10R2JAF02 17-03-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG10R2AAF02 17-03-2018 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVJ1831AGJ14 11-03-2018 10.30 Rapid Langemark J18 A 48- 60 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportcentrum Langemark-Poelkapelle
WVDSE21AFB22 11-03-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 42- 31 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AMI22 10-03-2018 20.30 KBBC Bavi Gent DSE A 56- 62 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal Neptunus
WVHSE11AJD22 10-03-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 65- 82 Melco Ieper HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJD22 10-03-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 53- 50 A.C.J. Basket Brugge HSE B Zaal d'Hoogploate
OR0026260801 10-03-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 87- 65 BBC Latem - De Pinte G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AGJ14 10-03-2018 12.15 Avanti Brugge 2015 G12 A 37- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Sporthalle "De koude keuken"
WVG1241CKA21 10-03-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 29- 72 Wytewa Roeselare G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JAE10 10-03-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJB26 03-03-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 86- 71 Jong BT Holstra Wevelgem HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJD22 03-03-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 64- 44 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JCF08 03-03-2018 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld
WVG1231AJD22 03-03-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 38- 51 Melco Ieper G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JAB08 03-03-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C Zaal d'Hoogploate
WVG1241EFH16 03-03-2018 11.00 Bebita Eernegem G12 A 28- 75 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportcentrum Eernegem
WVG10R2ACF08 03-03-2018 09.00 Jong BT Holstra Wevelgem G10 A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Evenementenhal De Schelp
 
 
 
 

Uitslagen februari '18

 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVHSE11ALJ21 25-02-2018 15.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C 82-114 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG10R2JBA03 25-02-2018 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVHSE31ALJ21 24-02-2018 20.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE D 55- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVDSE21ADF21 24-02-2018 18.15 Mibac Middelkerke DSE B 63- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sporhal De Branding
LADSE21AIK21 24-02-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 28- 66 K-Basketteam Kortrijk DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIK19 24-02-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 140- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EEH19 24-02-2018 15.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B 18- 87 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportcentrum "De Bosserij"
WVG1241CIK19 24-02-2018 14.30 Basket Sijsele G12 A 54- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportpark 't Veld
WVG1231ALJ21 24-02-2018 12.30 K-Basketteam Kortrijk G12 A 55- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A SC Mimosa
WVJ1831ALJ21 24-02-2018 11.30 K-Basketteam Kortrijk J18 B 61- 70 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WVG10R2AFC03 24-02-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Jong BT Holstra Wevelgem G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JFC03 24-02-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
 
Code Datum Tijd Thuis Uitslag Uit Accommodatie
WVHSE11AFJ20 18-02-2018 17.00 BBC Poperinge HSE A 81- 95 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVDSE21AFJ20 18-02-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 46- 55 B.C. Blue Stars Brugge DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHB18 18-02-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 55- 29 KB Oostende Bredene G12 B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AFJ20 17-02-2018 20.15 Vk Iebac Ieper HSE A 53- 47 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Zaal VK Iebac
LADSE21AIE20 17-02-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 61- 39 Gent-Oost Eagles DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIE18 17-02-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 20- 0 BFOR Jong BT Holstra Wevelgem G14 C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKD18 17-02-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 43- 56 BBC Koksijde G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AFJ20 17-02-2018 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 C 33- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1231AFJ20 17-02-2018 10.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A 35- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG1431AKD18 17-02-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 20- 0 BFOR BBC Wervik G14 A Zaal d'Hoogploate
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVDSE21ALF19 04-02-2018 16.00 K-Basketteam Kortrijk DSE D 56- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B SC Mimosa
BWVG14040101 04-02-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 69- 71 Jong BT Holstra Wevelgem G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJH19 03-02-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 65- 60 KBBC Wikings Kortrijk HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJH19 03-02-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 43- 54 Bbv Oedelem HSE A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AGI19 03-02-2018 16.30 BBC Houtem DSE B 56- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Fabriek
WVJ1831AJH19 03-02-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 82- 40 Jong BT Holstra Wevelgem J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431ABK17 03-02-2018 15.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B 89- 30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Evenementenhal De Schelp
WVG1431AGI17 03-02-2018 14.15 Avanti Brugge 2015 G14 A 49- 67 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Sporthalle "De koude keuken"
WVG1231AJH19 03-02-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 54- 41 Bent Schoenen Waregem J12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EJH17 03-02-2018 12.00 B.C. Blue Stars Brugge G12 A 23- 84 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportpark 't Veld
WVG10R2AFA07 03-02-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CBK17 03-02-2018 11.00 Basket Tielt G12 A 57- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Stedelijke Sporthal Tielt
WVG10R2JFA07 03-02-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ABJ13 02-02-2018 21.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B 68- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
 
 
 
 
 
 

Uitslagen januari '18

 
 
 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVDSE21AFH18 28-01-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 86- 30 B.C. Blue Stars Brugge DSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ACJ18 27-01-2018 20.30 Mibac Middelkerke HSE A 75- 88 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporhal De Branding
LADSE21AID18 27-01-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 60- 40 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ACJ18 27-01-2018 16.00 Mibac Middelkerke HSE B 54- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporhal De Branding
WVJ1831AJE12 27-01-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 70- 59 Mibac Middelkerke J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JEF06 27-01-2018 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sporthal Ter Beke
WVG10R2JAC06 27-01-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2AFE01 27-01-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 K-Basketteam Kortrijk G10 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21ABI17 21-01-2018 17.00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 69- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke Sporthal Laarne
WVDSE21AKF13 21-01-2018 14.45 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A 32- 51 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG10R2JDF05 21-01-2018 14.00 KB Oostende Bredene G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Ter Polder
WVG1241EHC15 21-01-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 61- 45 BC Knokke-Heist G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJA17 20-01-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 76- 53 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJA17 20-01-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 69- 42 BBC Olympia Ruddervoorde HSE B Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ANF17 20-01-2018 17.00 BBC Koksijde DSE B 31- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVJ1831AJA17 20-01-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 82- 25 Basketclub Red Sharks Koekelare J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CEK15 20-01-2018 15.00 BBC Spie Izegem G12 A 29- 34 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sporthal Kachtem
WVG1231AJA17 20-01-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 66- 55 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431ABI15 20-01-2018 13.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B 45-103 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Evenementenhal De Schelp
WVG10R2ADF05 20-01-2018 11.00 BC Kortrijk Sport G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal Lange Munte
WVG10R2JEA05 20-01-2018 11.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sporthal Ter Beke
WVG1431AEK15 20-01-2018 11.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C 78- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Evenementenhal De Schelp
WVDSE21ACF16 14-01-2018 11.30 BC Knokke-Heist DSE B 51- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B De Stormmeeuw
WVG10R2JAD04 14-01-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10R2JFB04 14-01-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 C Zaal d'Hoogploate
WVG1241EAH14 14-01-2018 09.00 Wytewa Roeselare G12 D 18- 82 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sporthal Schiervelde
WVHSE11AMJ16 13-01-2018 20.00 BBC Koksijde HSE A 82- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke sporthal Koksijde
LADSE21AIN16 13-01-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 37- 77 Avanti Dames Brugge DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AMJ16 13-01-2018 18.00 BBC Koksijde HSE B 55- 48 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG1431AIL14 13-01-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 99- 14 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKJ14 13-01-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 52- 36 KB Oostende Bredene G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AMJ16 13-01-2018 14.00 Racing Brugge J18 B 52- 71 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A KTA Brugge
WVG10R2AFB04 13-01-2018 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AKJ14 13-01-2018 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 38-109 BBC P Heuvelland G14 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AAF02 07-01-2018 15.00 Blue Cats Ieper DSE C 41- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Stedelijke Sporthal Ieper
WVHSE11AJK15 06-01-2018 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 77- 69 Racing Brugge HSE B Zaal d'Hoogploate
LADSE21AHI15 06-01-2018 20.00 Basket Meetjesland DSE A 57- 67 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal Kaprijke Berkakker
WVHSE31AJK15 06-01-2018 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 64- 60 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJK15 06-01-2018 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 74- 55 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431ACK13 06-01-2018 13.30 A.C.J. Basket Brugge G14 A 58- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Daverloo Park
WVG1231AJK15 06-01-2018 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 59- 57 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AHI13 06-01-2018 12.30 Bobcat Wielsbeke G14 A 42- 98 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVG1241CCK13 06-01-2018 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C 29- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
 
 
 
 

Uitslagen december

CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVHSE11AGJ14 17-12-2017 15.00 Wytewa Roeselare HSE A 95- 76 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporthal Schiervelde
WVDSE21AFD08 17-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 50- 39 Mibac Middelkerke DSE B Zaal d'Hoogploate
BWVG14080101 17-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 69- 34 Avanti Brugge 2015 G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJG01 16-12-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 42- 72 Avanti Brugge 2015 HSE A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AIL14 16-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 51- 56 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ1831ABJ13 16-12-2017 16.30 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 B 42- 72 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Gaverhal
WVG10N1CAE10 16-12-2017 14.30 Basket Sijsele G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld
WVG1231ABJ13 16-12-2017 13.30 A.C.J. Basket Brugge G12 A 37- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Daverloo Park
WVG1431AKI08 16-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 32- 95 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ACB10 16-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CCB10 16-12-2017 09.00 BC Knokke-Heist G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Stormmeeuw
WVG1241EHA03 16-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 53- 35 Wytewa Roeselare G12 D Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ABJ13 10-12-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B   "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AKF13 10-12-2017 12.30 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
OR0026260701 10-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 80- 22 BC Knokke-Heist G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ABJ13 09-12-2017 20.00 Jong BT Holstra Wevelgem HSE A 76- 91 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Evenementenhal De Schelp
LADSE21AIA13 09-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 59- 58 Tigers Evergem DSE A Zaal d'Hoogploate
OR0011500801 09-12-2017 14.30 Basket Sijsele G14 B 48- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Sportpark 't Veld
WVG1231AJE12 09-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 78- 31 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AJI01 09-12-2017 13.00 BBC P Heuvelland G14 A 69- 41 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Salle des Sports Ploegsteert
WVG10N1ACD07 09-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Wytewa Roeselare G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBE07 09-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Zaal d'Hoogploate
LADSE21AFI12 03-12-2017 11.30 BC Knokke-Heist DSE A 68- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Stormmeeuw
WVDSE21AFI12 03-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 56- 46 Basket Alumes Moorsele DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHJ06 03-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 59- 41 B.C. Blue Stars Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJE12 02-12-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 79- 54 BC Knokke-Heist HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJE12 02-12-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 67- 59 BC Knokke-Heist HSE B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1AEC09 02-12-2017 15.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Valkaart
BWVG12080401 02-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 30- 46 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEC09 02-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
BWVJ18080801 02-12-2017 10.00 Basket Sijsele J18 A 86- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportpark 't Veld
WVG10N1CBF09 02-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
 
 
 
 
 

Uitslagen november

CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
BWVG12160501 26-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 20- 0 BFOR BC Kortrijk Sport G12 A Zaal d'Hoogploate
BWVJ18160901 26-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 101- 34 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ADJ09 25-11-2017 19.00 A.C.J. Basket Brugge HSE B 58- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Daverloo Park
WVG1431AIA11 25-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 111- 20 BBC Desselgem G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CAB08 25-11-2017 14.15 Basket Sijsele G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld
WVG10N1ACF08 25-11-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Racing Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CHK22 25-11-2017 11.00 Kon BBC De Panne vzw G12 A 33- 28 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportzaal Den Oosthoek
WVG1241EKH11 25-11-2017 11.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G12 A 38- 41 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sporthal Ter Beke
WVG1431AKH11 25-11-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 42- 66 Bobcat Wielsbeke G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AIJ11 19-11-2017 09.00 Basket Alumes Moorsele G12 A 35- 73 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVDSE21AGF11 18-11-2017 20.00 Kon BBC De Panne vzw DSE A 66- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportzaal Den Oosthoek
WVHSE11AIJ11 18-11-2017 20.00 Basket Sijsele HSE B 74- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sportpark 't Veld
LADSE21AIJ11 18-11-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 48- 36 Wytewa Roeselare DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AIJ11 18-11-2017 17.45 Basket Sijsele HSE C 58- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportpark 't Veld
WVG1431AIC09 18-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 93- 39 A.C.J. Basket Brugge G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CGK09 18-11-2017 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B 31- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Valkaart
WVG1431AGK09 18-11-2017 14.15 Avanti Brugge 2015 G14 A 72- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Sporthalle "De koude keuken"
WVJ1831AIJ11 18-11-2017 12.45 Wytewa Roeselare J18 A 44- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthal Schiervelde
WVG1241ELH09 18-11-2017 12.30 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A 64- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportcentrum "De Bosserij"
WVG10N1CEF06 18-11-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1AAC06 18-11-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241CAK10 12-11-2017 11.00 Wytewa Roeselare G12 A 79- 23 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sporthal Schiervelde
WVG10N1ABC05 12-11-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVG1431AAK10 11-11-2017 14.30 BBC Desselgem G14 B 26- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Leiestadion
WVHSE11ANJ23 10-11-2017 21.15 BC RHK Oostende HSE A 87- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
LADSE21ACI10 10-11-2017 21.00 Phantoms Rupel Basket DSE A 74- 29 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Braxhall
WVDSE21AFE10 05-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 46- 33 Avanti Dames Brugge DSE C Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ADC02 05-11-2017 11.00 Wytewa Roeselare G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal Schiervelde
WVG1241EHD10 05-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 40- 30 A.C.J. Basket Brugge G12 B Zaal d'Hoogploate
BWVHSE160901 04-11-2017 19.00 Bobcat Wielsbeke HSE A 87- 88 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVHSE31AJN10 04-11-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 50- 41 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJN10 04-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 100- 37 Basket Tielt J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AJN10 04-11-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 52- 38 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEA05 04-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBC05 04-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
BWVG14161201 04-11-2017 00.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 0- 20 BFOR KB Oostende Bredene G14 B Zaal d'Hoogploate
 
 

Uitslagen oktober

 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVJ1831ADJ09 29-10-2017 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 B 85- 76 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
BWVG14160801 29-10-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 65- 37 BBC Poperinge G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ADJ09 28-10-2017 18.30 Melco Ieper HSE B 63- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Ieper
LADSE21AIM09 28-10-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 27- 51 KBBC Bavi Gent DSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ABF09 28-10-2017 16.30 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A 49- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVG1241CKI08 28-10-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 33- 57 Basket Sijsele G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEB02 28-10-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG1231ADJ09 28-10-2017 09.00 Melco Ieper G12 A 52- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Stedelijke Sporthal Ieper
BLAHSE160501 25-10-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 70- 92 Gembo Borgerhout HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AFD08 22-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B   Mibac Middelkerke DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHE08 22-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 52- 29 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B Zaal d'Hoogploate
LADSE21AKI08 21-10-2017 20.30 K-Basketteam Kortrijk DSE A 91- 36 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A SC Mimosa
WVHSE11AJL08 21-10-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 43 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJL08 21-10-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 71- 55 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE D Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJL08 21-10-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 68- 47 K-Basketteam Kortrijk J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CFB04 21-10-2017 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld
WVG1231AJL08 21-10-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 62- 63 K-Basketteam Kortrijk G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0026260501 21-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AEI07 15-10-2017 15.00 Gent-Oost Eagles DSE A 82- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthalle Melle Vogelhoek
WVG1231AHJ06 15-10-2017 15.00 Bent Schoenen Waregem J12 A 47- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVG1241CDK07 15-10-2017 14.00 BBC Koksijde G12 A 64- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE11AJF07 14-10-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 51 BBC Poperinge HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AJF07 14-10-2017 18.30 B.C. Blue Stars Brugge DSE B 50- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportpark 't Veld
WVHSE31AJF07 14-10-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 67- 54 Vk Iebac Ieper HSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EBH07 14-10-2017 16.30 KB Oostende Bredene G12 B 34- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Ter Polder
WVG10N1AFC03 14-10-2017 14.00 Racing Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A KTA Brugge
WVG1231AJF07 14-10-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 84- 15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431ADK07 14-10-2017 13.00 BBC Wervik G14 A 70- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B De Pionier
WVG1431AEI07 14-10-2017 11.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C 39-114 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Evenementenhal De Schelp
WVJ1831AJF07 14-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 26 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 C Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBA03 14-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AFL06 08-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 31- 62 K-Basketteam Kortrijk DSE D Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AHJ06 08-10-2017 11.00 KBBC Wikings Kortrijk HSE A 61- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Lagae Plein
BWVG14VR1201 08-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 83- 36 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 C Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AHJ06 08-10-2017 09.00 Jong BT Holstra Wevelgem J18 B 37- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVHSE31AHJ06 07-10-2017 20.30 Bbv Oedelem HSE A 43- 34 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijk Sportcomplex "Den Akker"
LADSE21AIG06 07-10-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 57- 46 BBC Houtem DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIG06 07-10-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 86- 44 Avanti Brugge 2015 G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKB06 07-10-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 52- 32 Basket Tielt G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ACE04 07-10-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CCE04 07-10-2017 10.30 BC Knokke-Heist G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C De Stormmeeuw
WVG1431AKB06 07-10-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 51- 59 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B Zaal d'Hoogploate
LADSE21ADI05 01-10-2017 17.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 66- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal De Zeurt
 

Uitslagen september

 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
LADSE21ADI05 01-10-2017 17.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 66- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal De Zeurt
WVHSE11AJC05 30-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 72- 37 Mibac Middelkerke HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJC05 30-09-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 52- 66 Mibac Middelkerke HSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CLK05 30-09-2017 16.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D 67- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVDSE21AHF05 30-09-2017 16.00 B.C. Blue Stars Brugge DSE C 36- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportpark 't Veld
WVJ1831AJC05 30-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 39 Melco Ieper J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CFE01 30-09-2017 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld
WVG1231AJC05 30-09-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 125- 15 Avanti Brugge 2015 G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431ADI05 30-09-2017 13.00 BBC Wervik G14 A 32-101 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Pionier
WVG1431ALK05 30-09-2017 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A 35- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG10N1ACA01 30-09-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHF05 30-09-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 75- 40 Bebita Eernegem G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAJ04 24-09-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A 53- 79 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
BWVDSEP1EA02 24-09-2017 16.00 K-Basketteam Kortrijk DSE D 59- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A SC Mimosa
WVJ1831AAJ04 24-09-2017 14.45 Basketclub Red Sharks Koekelare J18 A 31-117 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AFN04 24-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 43- 19 BBC Koksijde DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AAJ04 24-09-2017 09.00 BBC Olympia Ruddervoorde HSE B 50- 63 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Riderfort Domein
LADSE21AIB04 23-09-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 62- 53 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIB04 23-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 107- 41 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKE04 23-09-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 39- 41 BBC Spie Izegem G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0026260601 23-09-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AKE04 23-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 44- 40 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAJ04 23-09-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B 36- 72 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241ECH04 23-09-2017 09.00 BC Knokke-Heist G12 A 57- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C De Stormmeeuw
WVDSE21AFC03 17-09-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 42- 59 BC Knokke-Heist DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJM03 16-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 71- 54 BBC Koksijde HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJM03 16-09-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 49- 47 BBC Koksijde HSE B Zaal d'Hoogploate
LADSE21ANI03 16-09-2017 18.00 Avanti Dames Brugge DSE A 79- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A sportzaal "de Polder"
WVJ1831AJM03 16-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 39 Racing Brugge J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CJK03 16-09-2017 13.00 KB Oostende Bredene G12 A 35- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Ter Polder
WVG1431AJK03 16-09-2017 13.00 BBC P Heuvelland G14 A 112- 33 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Salle des Sports Ploegsteert
WVG1431ALI03 16-09-2017 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A 27-103 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AFA15 10-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 37- 48 Blue Cats Ieper DSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AKJ02 09-09-2017 20.30 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg HSE A 68- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporthal Ter Beke
LADSE21AIH02 09-09-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 43- 54 Basket Meetjesland DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AKJ02 09-09-2017 18.00 Racing Brugge HSE B 72- 81 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A KTA Brugge
WVJ1831AKJ02 09-09-2017 16.30 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A 59- 48 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportcentrum "De Bosserij"
WVG1431AIH02 09-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 91- 48 Bobcat Wielsbeke G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKC02 09-09-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 43- 14 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C Zaal d'Hoogploate
WVG1231AKJ02 09-09-2017 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A 64- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1431AKC02 09-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 41- 47 A.C.J. Basket Brugge G14 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21ALI01 03-09-2017 15.00 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 47- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Burcht
WVHSE31AGJ14 03-09-2017 11.00 Avanti Brugge 2015 HSE A 114- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sport Vlaanderen Brugge
WVG1241EHG01 03-09-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 57- 39 Kon BBC De Panne vzw M12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJG01 02-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 70- 62 Wytewa Roeselare HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJG01 02-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 78- 45 Rapid Langemark J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CFK01 02-09-2017 15.00 BBC Poperinge G12 B 40- 36 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG1231AJG01 02-09-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 46- 45 Avanti Brugge 2015 G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0009080801 02-09-2017 10.00 BC Knokke-Heist G14 A 36- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B De Molenhoek
 
 

 

Wie is online?

We hebben 96 gasten en geen leden online