De Praktijk/DVV - U12B

Ploeg sponsors

 praktijk IMG 5854
 

 

Ploegfoto

U12B

Ploegsamenstelling

u12B 2017

 

Trainer-Coach: Julie Vermoortele

Ploegverantwoordelijke: 

Trainingsuren

Woensdag 14u30-16u00 in  d'Hoogploate
Donderdag 17u30-19u00 in de Sportdoze

Speelkalender

 

CodeDatumTijdThuisUitReeksAccommodatie
WVG1241CFK01 02-09-2017 15.00 BBC Poperinge G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG1241CKC02 09-09-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CJK03 16-09-2017 13.00 KB Oostende Bredene G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Ter Polder
WVG1241CKE04 23-09-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B BBC Spie Izegem G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CLK05 30-09-2017 16.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVG1241CKB06 07-10-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Basket Tielt G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CDK07 15-10-2017 14.00 BBC Koksijde G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG1241CKI08 28-10-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Basket Sijsele G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CAK10 12-11-2017 11.00 Wytewa Roeselare G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sporthal Schiervelde
WVG1241CGK09 18-11-2017 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C De Valkaart
WVG1241CHK22 25-11-2017 11.00 Kon BBC De Panne vzw G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sportzaal Den Oosthoek
WVG1241CCK13 06-01-2018 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241CKJ14 13-01-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B KB Oostende Bredene G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CEK15 20-01-2018 15.00 BBC Spie Izegem G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sporthal Kachtem
WVG1241CBK17 03-02-2018 11.00 Basket Tielt G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Stedelijke Sporthal Tielt
WVG1241CKL16 10-02-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKD18 17-02-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B BBC Koksijde G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CIK19 24-02-2018 10.30 Basket Sijsele G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Sportpark 't Veld
WVG1241CKA21 17-03-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Wytewa Roeselare G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKH11 17-03-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Kon BBC De Panne vzw G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKF12 07-04-2018 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B BBC Poperinge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKG20 14-04-2018 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Koninklijke BBC Oostkamp G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen C Zaal d'Hoogploate