Verkindere/Hippocampe - U12C

Ploeg sponsors

Verkindere logo2016 2.3 def contadv 04 Hippocampe broeksponsor Pupilen B

 

Ploegfoto

U12C tv1

Ploegsamenstelling

U12C 2017

 

Trainer-Coach: Nick Pauwels

Ploegverantwoordelijke: Ewoud Willem

 

Trainingsuren

Donderdag 19u00-20u30 in d'Hoogploate
Vrijdag 18u00-19u30 in Bloso

Speelkalender

CodeDatumTijdThuisUitReeksAccommodatie
WVG1241EHG01 03-09-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Kon BBC De Panne vzw M12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241EIH02 09-09-2017 16.00 Mibac Middelkerke G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Sporhal De Branding
WVG1241EHA03 17-09-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Wytewa Roeselare G12 D U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241ECH04 23-09-2017 09.00 BC Knokke-Heist G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E De Stormmeeuw
WVG1241EHF05 01-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Bebita Eernegem G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241EBH07 14-10-2017 16.30 KB Oostende Bredene G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Ter Polder
WVG1241EHE08 22-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHD10 05-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C A.C.J. Basket Brugge G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241ELH09 18-11-2017 12.30 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Sportcentrum "De Bosserij"
WVG1241EKH11 25-11-2017 11.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Sporthal Ter Beke
WVG1241EHJ06 03-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C B.C. Blue Stars Brugge G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHI13 07-01-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Mibac Middelkerke G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241EAH14 14-01-2018 09.00 Wytewa Roeselare G12 D "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Sporthal Schiervelde
WVG1241EHC15 21-01-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C BC Knokke-Heist G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241EJH17 03-02-2018 12.00 B.C. Blue Stars Brugge G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Sportpark 't Veld
WVG1241EFH16 10-02-2018 11.00 Bebita Eernegem G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Sportcentrum Eernegem
WVG1241EHB18 18-02-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C KB Oostende Bredene G12 B U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241EEH19 24-02-2018 15.00 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Sportcentrum "De Bosserij"
WVG1241EDH21 17-03-2018 11.45 A.C.J. Basket Brugge G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Daverloo Park
WVG1241EHK22 25-03-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG1241EGH12 07-04-2018 14.00 Kon BBC De Panne vzw M12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Sportzaal Den Oosthoek
WVG1241EHL20 15-04-2018 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate