Au Pingouin Dames ONE

Ploeg sponsors

ruitenwasser four   plaat pingouin sober (2)

 18341703 791212744386515 836785338615594403 n

 

 

 

Ploegfoto

dames one1

dames one 2

Ploegsamenstelling

dames one 2017

Trainingsuren

Dinsdag 19u00-20u30 in d'Hoogploate
Donderdag 20u30-22u00 in de Sportdoze

Speelkalender

 

CodeDatumTijdThuisUitReeksAccommodatie
BLADSEPAAB01 13-08-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A BC Grimbergen DSE A Beker van Vlaanderen Dames Poule A Zaal d'Hoogploate
BLADSEPAAC03 19-08-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Declercq Stortbeton Waregem DSE C Beker van Vlaanderen Dames Poule A Zaal d'Hoogploate
BLADSEPAEA02 23-08-2017 20.30 KB Oostende Bredene DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Beker van Vlaanderen Dames Poule A Ter Polder
BWVDSEP1AC03 26-08-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Blue Cats Ieper DSE B Beker van West-Vlaanderen Dames Poule A Zaal d'Hoogploate
BLADSEPADA05 27-08-2017 17.00 B.C. Gems Diepenbeek DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Beker van Vlaanderen Dames Poule A Demerstrand
LADSE21ALI01 03-09-2017 15.00 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A De Burcht
LADSE21AIH02 09-09-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Basket Meetjesland DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21ANI03 16-09-2017 18.00 Avanti Dames Brugge DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A sportzaal "de Polder"
LADSE21AIB04 23-09-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
BWVDSEP1EA02 24-09-2017 16.00 K-Basketteam Kortrijk DSE D "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Beker van West-Vlaanderen Dames Poule A SC Mimosa
LADSE21ADI05 01-10-2017 17.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A Sporthal De Zeurt
LADSE21AIG06 07-10-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A BBC Houtem DSE B 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AEI07 15-10-2017 15.00 Gent-Oost Eagles DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A Sporthalle Melle Vogelhoek
LADSE21AKI08 21-10-2017 20.30 K-Basketteam Kortrijk DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A SC Mimosa
LADSE21AIM09 28-10-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A KBBC Bavi Gent DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21ACI10 10-11-2017 21.00 Phantoms Rupel Basket DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A Braxhall
LADSE21AIJ11 18-11-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Wytewa Roeselare DSE B 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AFI12 03-12-2017 11.30 BC Knokke-Heist DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A De Stormmeeuw
LADSE21AIA13 09-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Tigers Evergem DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AIL14 16-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AHI15 06-01-2018 20.00 Basket Meetjesland DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A Sporthal Kaprijke Berkakker
LADSE21AIN16 13-01-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Avanti Dames Brugge DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21ABI17 21-01-2018 17.00 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A Gemeentelijke Sporthal Laarne
LADSE21AID18 27-01-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AGI19 03-02-2018 16.30 BBC Houtem DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A De Fabriek
LADSE21AIE20 17-02-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gent-Oost Eagles DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AIK21 24-02-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A K-Basketteam Kortrijk DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AMI22 10-03-2018 20.30 KBBC Bavi Gent DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A Neptunus
LADSE21AIC23 17-03-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Phantoms Rupel Basket DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AJI24 25-03-2018 17.00 Wytewa Roeselare DSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A Sporthal Schiervelde
LADSE21AIF25 07-04-2018 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A BC Knokke-Heist DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AAI26 15-04-2018 17.00 Tigers Evergem DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 2e Landelijke Dames A Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum